Як відрізнити червону ікру від підробки.

Червона ікра з давніх часів популярна на Русі. Сьогодні вона також є прикрасою святкового столу. Але настрій гостей і господині може бути затьмарена, якщо замість натурального продукту на бутербродах виявиться несмачна підробка. Щоб не потрапити в халепу і не витратити гроші на фальшивку, навчитеся правильно вибирати ікру.
Інструкція
1
Насамперед зверніть увагу на баночку, якщо ви купуєте червону ікру в тарі. Злегка потрясіть її, не повинно бути ніякого булькоту, якісна ікра заповнює тару щільно.
2
Подивіться на маркування. Цифри повинні бути втиснули зсередини, якщо ви спостерігаєте зворотну картину, то, швидше за все, маєте справу з підробкою. Також варто глянути на дату випуску, якщо вказані літні місяці, то можна сміливо покласти цю баночку в корзину, саме в цей період ікру видобувають, і вона свіжа (Не заморожена) йде на переробку.
3
Червону ікру на вагу вибирати набагато легше, адже ви бачите її і можете спробувати. Але й тут є хитрощі продавців. Наприклад, для збільшення ваги іноді додаються поліфосфати. Це такі хімікати, які утримують вологу. Від цього ікра стає неякісна, ядра у неї великі й тьмяні. Крім того, такий продукт шкідливий для здоров'я, тому що викликає набряки і серцево-судинні хвороби.
4
Ще можна збільшити масу додаванням штучної ікри - отриманої з м'яса лососевих риб. Придивіться уважніше, якщо частина ікринок не містить ядра, то перед вами неякісний продукт.
5
Справжня червона ікра має приємний характерний запах. Візьміть ікринку і розгляньте її, на ній не повинно бути ніякого нальоту, а при легкому натисканні вона моментально лопне. Якщо розчавити справжню ікринку в роті, то ви відчуєте приємний неповторний смак.
6
Якщо ви все ж купили червону ікру, але хочете ще раз упевнитися в її натуральності, покладіть декілька штук в склянку з гарячою водою, вони повинні залишитися цілими. А желатиновая оболонка штучної ікри розчиниться. Таким методом можна визначити змішаний продукт, розчиняться тільки несправжні ікринки.
Зверніть увагу
При виборі баночки з ікрою дивіться на інгредієнти, якщо ви виявите зміст добавки Е239 (уротропін), то від покупки утримайтеся. Це заборонений консервант, небезпечний для здоров'я.
Червона ікра на вашому столі - це завжди свято. Але як відрізнити хороший продукт від підробки? На прилавках сьогодні багато сурогату та неякісного товару. Щоб даремно не втратити гроші і не нашкодити своєму здоров'ю, вибирати ікру слід дуже уважно.
Вам знадобиться
  • Упаковка червоної ікри з етикеткою
  • Трохи ікри на пробу
  • Гаряча вода
Інструкція
1
Подивіться, якого сорту червона ікра, і який рибі вона належить. Першосортних продукт ідеально підбирається за розміром і виду ікринок, а другосортний містить ікру різного виду лососевих. Він корисний і поживний, але при сервіруванні столу виглядає не надто красиво.
2
Оцініть деякі зовнішні ознаки червоної ікри від різних риб. • Горбуша дає ікру діаметром в середньому 5 мм. Оболонка тонка і нетривка, колір помаранчевий (більш-менш світлий). Ікра горбуші зустрічається у продажу найчастіше. • Кета: ікринки в середньому до 6 мм. Це правильні помаранчеві кульки з відтінком бурштину. Покриття більшеміцне, добре видно зародок. • Форель дає ікру всього близько 3 мм. Колір - від жовтого до насиченого жовтогарячого. • Кижуч: ікринки теж маленькі і мають відтінок бордо. • Нерка: діаметр ікринок в середньому 4 мм. Такий ікри на прилавку небагато.
3
Огляньте банку. Хороша червона ікра повинна бути в скляній упаковці. В жерстяній метал окислюється. Баночка не повинна бути роздутою. Маркування штампується зсередини кришки. Потрясіть баночку - вона не повинна видавати булькающие звуки, т.к. хороший продукт заповнює її дуже щільно.
4
Погляньте на червону ікру в скляній банці при сонячному світлі: • Ікра повинна бути розсипчастою, пружною і правильної форми. • Вона не повинна перевалюватися всією масою і прилипати до стінок. • Продукт лежить у банку рівно і виглядає сухим. • Колір продукту повинен відповідати забарвленню ікри даного виду риби.
5
Уважно розгляньте етикетку на упаковці. Іноді на ній чесно написано, що продукт штучний або це суміш справжньої ікри і сурогату. Штучний продукт виробляють з морських водоростей, а потім фарбують і «ліплять» із них ікру. Подивіться на дату вироблення. «Правильна» червона ікра добувається в середині і наприкінці літа.
6
Запам'ятайте, що за державним стандартом обробка червоної ікри проводиться тільки за допомогою солі і заморозки або пастеризації. Консерванти (зокрема, уротропін) заборонені. Умови зберігання такого продукту: при температурі від -18 до -25 градусів не більше ніж 1 рік і 2 місяці. Крім того, на баночці повинні бути позначені умови розморожування червоної ікри.
Зверніть увагу
Не беріть червону ікру на вагу. Так найлегше нарватися на неякісний продукт. Часто развесная ікра представляє з себе слизька масу, яка липне до лопаточці під час зважування. Такий товар не можна купувати.
Корисна порада
Проведіть простий тест на якість червоної ікри. Киньте кілька ікринок в гарячу воду. Якщо вони розчинилися - перед вами сурогат.