Як відкрити магазин дешевого одягу.

Магазин недорогого одягу може бути дуже прибутковим. Однак не варто забувати, що цей бізнес має ряд особливостей, які необхідно врахувати ще на старті проекту. Ви можете придумати власну концепцію або купити готову франшизу. Якщо робота буде організована правильно, вкладення окупляться швидко, і вже через рік роботи ваше підприємство почне приносити дохід.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - запас товару;
  • - касові апарати;
  • - протикрадіжне обладнання.
Інструкція
1
Оберіть концепцію майбутнього магазину. Ви можете торгувати тільки жіночої або дитячої одягом або відкрити великий сімейний центр, де будуть представлені речі для чоловіків, жінок і дітей, включаючи підлітків і немовлят.
2
Подумайте, чи не буде зручніше купити готову франшизу. На ринку чимало пропозицій від різних компаній, як російських, так і зарубіжних. При придбанні франшизи ви будете позбавлені від турбот з визначенням концепції, підбором асортименту та рекламною кампанією. Однак вам доведеться виплачувати роялті. Крім того, ви повинні виконати всі вимоги франчайзера щодо розмірів майбутнього магазину, місця його розташування, кількості продавців і обсягу закупівель.
3
Підберіть відповідне приміщення для магазину. Кращий варіант для торгівлі дешевим одягом - просторі торгові площі в популярному ТЦ. Не претендує на дорогі місця на першому і другому поверхах. Магазин з низькими цінами може розміститися на менш зручних, але більш дешевих площах на верхніх поверхах або в напівпідвалі. Деякі ТЦ готові йти на поступки рітейлерам, згодним зайняти менш популярні торгові місця.
4
Магазин дешевого одягу не потребує концептуальному ремонті. Чистота і зручність - ось ваш девіз. Окрасьте стіни і стеля у світлі тони, а на підлогу укладіть нековзне покриття. Забезпечте гарне освітлення - виберіть лампи, що дають приємний теплий світло. Прикрасьте вітрини великими яскравими постерами - вони послужать рекламою, привертає увагу до вашого магазину.
5
Придбайте торгівельне обладнання. Вам знадобляться прості вішала і рейлінги, а також стелажі, полиці і дротяні кошики. Якщо ви вирішите придбати манекени, подбайте, щоб одяг на них змінювалася якомога частіше. Обладнайте численні примірочні.
6
Закупіть товар. Великі магазини дешевого одягу роблять закупівлі два рази на рік. Якщо такий графік вам не підходить, домовтеся про більш дрібних і частих поставках. Ви можете мати одного великого постачальника і кілька дрібніших для екстреного підвезення необхідного товару.
7
Правильно сформуйте асортимент. Кращий вибір - базові моделі, розбавлені модними новинками. Дуже добре продається повсякденна чоловічий і жіночий одяг, трикотаж, джинси, недороге білизну і дитячий асортимент. Найскладніше продавати взуття. Залиште її спеціалізованим магазинам, а самі зосередьтеся на одязі та аксесуарах.
8
Найміть продавців. Недорогі магазини потребують численному штаті. Ваше завдання - збільшити товарообіг, адже саме від нього, а не від націнки залежить ваш заробіток. Продавці повинні активно продавати товар - пропонувати скласти комплекти, рекламувати новинки.
9
Забезпечте безпеку речей. Маркіруйте їх спеціальними наклейками і протикрадіжними бирками. Встановіть магнітні ворота біля входу в магазин. Замість камер стеження можна повісити їх муляжі і оголошення, яке попереджає покупців, що в магазині ведеться постійне спостереження.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6kJd4q-tRUY