Як обрізати брюки. Як обрізати чоловічі джинси.

Може трапитися так, що зручні, прекрасно сидять штани виявилися трохи довший, ніж потрібно. Це сумна обставина необов'язково є приводом відправитися в швейне ательє. Вкоротити брюки можна і в домашніх умовах.
Вам знадобиться
 • - брюки;
 • - швейна машинка;
 • - кравецькі крейда або розмічальний маркер;
 • - нитки;
 • - голки ;
 • - ножиці;
 • - кравецькі шпильки.
Інструкція
1
Одягніть брюки і подверніте одну з штанин на потрібну довжину. Щоб тканина не змінила свого положення, поки ви оцінюєте результат, заколіть підвернуту частина кількома кравецькі шпильками. З'ясувавши, як сильно доведеться обрізати брюки, відзначте місце згину крейдою або розмічальним маркером.
2
Розправте брюки на рівній поверхні і виміряйте відстань від позначки на новому згині до низу штанини. Щоб отримати точну величину, вимірюйте величину подгиба вздовж одного з швів.
3
На виворітного стороні обох штанин на рівні нового подгиба проведіть лінії, паралельні низу. Для цього відміряйте величину, на яку ви збираєтеся вкорочувати брюки від краю штанин в декількох місцях, поставте точки і з'єднайте їх в одну лінію.
4
Виміряйте ширину тканини, підігнутої в нижній частині будь штанини при фабричній обробці. Відступите від проведеної лінії на отриману ширину вниз і прокреслите ще одну смугу. Третю лінію проведіть, відступивши від другої на півсантиметра вниз. По самій нижній смузі брюки і будуть обрізані.
5
Якщо ви не зовсім впевнені в точності власних вимірювань, підігніть штанини по самій верхній лінії і приметайте підгин. Примірявши брюки, ви зможете оцінити попередній результат.
6
Відріжте частину штанин по лінії зрізу. Обробіть край тканини на оверлок або зигзагом, якщо така функція є у вашої швейної машинки. Можна обмітати зріз петельним швом вручну.
7
Підігніть штанини на півсантиметра всередину і заутюжьте підгин. Якщо ви використовували в роботі не портновский крейда, а розмічальні маркери, зафіксуйте підгин наметочним швом, не використовуючи праску. Деякі види таких маркерів НЕ відпираються після термічної обробки. Ще раз підігніть тканину на рівні самої верхньої з прокреслених ліній і приметайте підгин.
8
Пристрочите підгин нитками того ж кольору, який був використаний при обробці відрізаною нижній частині штанин. Брюки з м'якої тканини можна підшити потайним швом, який не буде помітний на лицьовій стороні.
9
Якщо ви використовували при розмітці водорозчинні маркери, змийте їх сліди водою без мила або прального порошку.
Все частіше зустрічаються джинси зі стандартною довжиною 180-185 см. Якщо джинси не підходять вам по довжині, не варто відмовлятися від покупки, їх можна трохи вкоротити. До речі, якщо ви не володієте навичками шиття, можете звернутися в ательє і підшити джинси у професійного майстра. Але насправді це зробити досить легко і самостійно.
Вам знадобиться
 • -сантиметрові стрічка
 • -гострі ножиці
 • -швейна приналежності
 • -подходящая взуття
 • -помощнік
Інструкція
1
Одягніть джинси і взуйте ту взуття, яка до них найбільше підходить. Попросіть другої людини допомогти відміряти потрібну довжину, адже робити це самостійно буде незручно. Якщо ви вирішили носити джинси з туфлями на каблуках, то відмітка повинна доходити до підстави каблука. Якщо ваш вибір припав на кросівки, відзначте довжину приблизно в 1-2 см від підлоги (середина підошви).
2
Від зазначеного місця прокреслите ще дві лінії. Проміжок між якими повинен дорівнювати 2 см. Це потрібно для подвійного підгину штанів. Якщо ви цього не зробите, після підшивання у вас не буде вистачати довжини.
3
Підігніть залишену для цього тканину в два шари і накидали. Після чого прошийте джинси на швейній машинці і щоб переконатися в тому, що все зроблено правильно, знову приміряйте їх. Якщо вас влаштовує результат роботи, виперіть річ, просушіть і ретельно пропрасуйте місце, де був проведений зріз і підгин матеріалу.
Корисна порада
Якщо ви вирішили обрізати джинси, але підшивати їх не будете води додавайте необхідну довжину не полишаючи місце на підгин.