Як перенести листи на комп'ютер.

Часто на електронну поштову скриньку приходить безліч повідомлень. А деякі з них можуть містити інформацію, яка ще знадобиться. Для зручності можна відразу зберегти лист у спеціальну папку на жорсткому диску. А якщо ви встановите поштову програму, то всі повідомлення будуть зберігатися у вас на вінчестері.
Вам знадобиться
  • - програма «Блокнот» або Microsoft Office Word;
  • - поштова програма (The bat, Microsoft Office Outlook, Windows Mail).
Інструкція
1
Щоб зберегти повідомлення з ящика електронної пошти на свій комп'ютер, створіть на жорсткому диску текстовий файл за допомогою програми «Блокнот» або Microsoft Office Word. Відкрийте файл і скопіюйте туди текст листа, потім збережіть. Якщо в повідомленні був прикріплений якийсь файл - картинка, музика або ролик, збережіть його окремо - для цього в поштовій скриньці є спеціальна кнопка. Звичайно, можна спробувати використовувати спосіб «Файл» - «Зберегти як ...», але він не завжди працює. Ви можете виявити, що файл виявився порожнім, без тексту.
2
Якщо ви хочете, щоб вся вхідна пошта зберігалася не так на поштовому сервері, а на вашому комп'ютері, встановіть на ньому яку-небудь поштову програму. Найбільш популярні з них - це The bat, Microsoft Office Outlook і Windows Mail. Після установки налаштуйте програму. Якщо ви бажаєте, щоб копії листів також зберігалися на сервері, вкажіть це в налаштуваннях.
3
Якщо у вас встановлена якась поштова програма, а ви бажаєте деінсталювати її та перейти на іншу, спочатку експортуйте всі листи в папку нової програми. Для цього створіть на жорсткому диску папки для листів з кожного вашого електронного ящика. Виберіть відповідну директорію в першому поштовому клієнті, виділіть всі повідомлення. Натисніть Tools - Export Messages - Message files (з розширенням .eml) і збережіть листи у новостворених папках. Ця дія повторіть для папок всіх електронних поштових скриньок.
4
Імпортуйте повідомлення в нову поштову програму. Налаштуйте програму, створіть в ній аккаунт. Створіть такі ж поштові скриньки, які були в старій програмі. За допомогою знову встановленого поштового клієнта відкривайте по одній створені раніше папки, вибирайте в них файли з розширенням .eml і перетягуйте їх у відповідні ящики.