Як передати посилку з потягом.

Відправлення посилок поштою може значно затягнутися від двох тижнів до місяця. Не всіх влаштовують такі терміни, а кур'єрська доставка коштує недешево. Якщо вам необхідно якнайшвидше відправити щось своїм близьким, скористайтеся послугами провідників поїздів.
Вам знадобиться
  • - посилка;
  • - гроші;
  • - розклад поїздів.
Інструкція
1
Дізнайтеся розклад найближчих рейсів поїздів, що проходять через ваше місто в потрібному напрямку. Це можна зробити, безпосередньо приїхавши на вокзал, зателефонувавши диспетчеру або ж заглянувши на сайт РЖД або будь-який ресурс, що пропонує продаж залізничних квитків.
2
Зберіть посилку і упакуйте її в тару, яку можна легко розпакувати, щоб провідник міг переконатися в законності вмісту посилки. Вкладіть у відправлення листок з контактними даними одержувача та його ініціалами. Можливо, необхідно в декількох словах описати людину, щоб провідник точно розумів, кому він повинен віддати посилку. В крайньому випадку, придумайте яку-небудь кодову фразу і теж запишіть її.
3
Приходьте на платформу дещо раніше часу прибуття поїзда, щоб точно знати місце зупинки і не розгубитися в натовпі. Дочекайтеся коли з вагонів вийдуть пасажири і вирушайте до провідника, що не зайнятий перевіркою квитків. Поясніть йому своє прохання і, якщо він погодиться передати посилку, уточніть вартість послуги. Запишіть номер вагона і ім'я провідника. Ці дані, а також час, дату прибуття і назва поїзда, ви повинні повідомити одержувачу посилки.
4
Зверніться до начальника вокзалу або в спеціальний сервісний центр, якщо ви не хочете довіряти посилку незнайомій людині, який не може надати вам ніяких підтверджуючих документів. З 2009 року РЖД легалізувало передачу посилок і бандеролей на своїх поїздах. Але будьте уважні, вага переданих речей не повинен перевищувати 500 г. Крім того, дана послуга може діяти не на всіх залізничних напрямках. Майте на увазі, що дізнатися про те, чи можна відправити посилку таким способом, необхідно заздалегідь.
Корисна порада
Не турбуйтеся, якщо один провідник відмовив вам у наданні даної послуги, постарайтеся домовитися з іншим до відправлення поїзда.
Найпростіший спосіб передачі чого-небудь цінного в інше місто - це поштове відправлення. Але як бути, якщо зробити це потрібно терміново або габарити не відповідають поштовим форматам. А поштова служба, крім іншого, не гарантує ні збереження вантажу, ні дотримання чітких термінів його доставки відправнику. У такому випадку можна передати посилку з поїздом , домовившись з провідником. Тут є кілька важливих моментів, які обов'язково слід врахувати при реалізації вашого плану.
Інструкція
1
З'ясуйте, який поїзд іде в потрібному вам напрямі найближчим часом. Це можна зробити, вивчивши розклад на сайті Російських залізниць, перейшовши за посиланням, зазначеної в кінці статті. Зрозуміло, слід врахувати час, який вам знадобиться, щоб дістатися до вокзалу. Уточніть час у дорозі, щоб одержувач цінного вантажу зміг зустріти цей поїзд у зручний для нього час на вокзалі у своєму місті. Для цього краще попередньо узгодити терміни і заручитися його згодою.
2
Відправляйтеся на вокзал і передайте провіднику, який погодиться допомогти, ваш цінний вантаж. Не забудьте попередньо скласти і вкласти опис відправлення точно так само, як якщо б ви хотіли скористатися послугами поштової служби. Враховуючи небезпеку, яка останнім часом стала абсолютно реальною у зв'язку з активізацією терористичної діяльності на території РФ, продемонструйте провіднику вміст посилки. Потім добре упакуйте і напишіть координати свої і одержувача. Сплатіть провіднику його послуги, або переадресуйте цю функцію одержувачу.
3
Після передачі посилки запишіть номер поїзда, вагона та особисті дані провідника. Зателефонуйте одержувачу і повідомте йому всю наявну у вас інформацію. Дочекавшись прибуття поїзда в пункт призначення, передзвоніть адресату, щоб переконатися в доставці вантажу.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на той факт, що час у розкладі поїздів вказано Московське для всіх станцій, розташованих на території Російської Федерації. За її межами час прибуття буде вказано місцевий.
Корисна порада
Розраховуючи час в дорозі до вокзалу, постарайтеся врахувати всі можливі перешкоди. Сюди слід додати необхідність витратити якийсь час на пошуки провідника, який візьметься доставити вантаж і на упаковку посилки.