Як повісити гітару на стіну. тримачі для гітари на стіну.

Гітару не варто зберігати де попало, якщо ви дійсно хочете, щоб інструмент служив вам довго і не підводив вас в самі невідповідні моменти. Для неї варто виділити окреме місце в кімнаті, де вона нікому не завадить.
Інструкція
1
Простіше (і надійніше) всього використовувати тримачі для гітар, які спеціально призначені для зручного та надійного розміщення інструменту в приміщенні. При цьому, якщо на вас найшло натхнення, вам знадобляться секунди для того, щоб зняти гітару з такого держателя, в той час як розпакування інструменту з чохла змусить вас витратити набагато більше зусиль і часу. Гітари зазвичай ставлять або на спеціальну стійку на підлозі, або вішають на держатель на стіну. Другий варіант буває зручніше, якщо потрібно заощадити місце в приміщенні.
2
Тримач для гітари, як правило, зроблений за принципом рогача - напівкругла скоба, обтягнута м'яким матеріалом на зразок поролону - щоб не подряпати гриф. По ширині вона більше самого грифа, але менше його головки, де розташовуються колки. В музичному магазині вам ця дрібниця обійдеться приблизно в 300 рублів. Кілька хвилин старанності, і інструмент нарешті знайде собі місце у вашому домі. Щоб прикріпити пристосування до стіни, вам достатньо буде зробити кілька отворів і закріпити тримач з допомогою цвяхів або шурупів.
3
Можна зробити настінний тримач кустарним способом. Вам буде потрібно два металевих штиря або дуже довгих і міцних цвяха. Їх потрібно вмонтувати в стіну паралельно підлозі на такій відстані один від одного, щоб між ними проходив гриф, але було занадто вузько для його головки. Тобто принцип дії той же, що і у фірмового держателя. Тільки надійність у такого пристосування буде знижена. І ще варіант для ледачих володарів похідних гітар, тобто інструментів, які не шкода. Прив'язуєте в тому ж місці, де кріпилася б гітара на тримачі, мотузку з петлею. Залишилося лише вбити в стіну цвях і повісити на нього ваш інструмент.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P94r0rpcx84
Зверніть увагу
Не варто підвішувати гітару за ремінь, оскільки він може бути занадто ненадійно закріплений.
Корисна порада
Найкраще купите держатель в музичному магазині. Самодіяльність може привести до поломки вашого інструменту.