Як вибрати мило ручної роботи.

Користуватися натуральною косметикою зараз не просто модно, це усвідомлений вибір тих, хто стежить за своїм здоров'ям. Прилавки косметичних бутиків рясніють різними баночками, в яких, за запевненнями продавця, прихований рецепт вашої вічної молодості. Але, по-перше, не варто беззастережно вірити всьому, а по-друге, органічна косметика підбирається індивідуально. Щоб зрозуміти, що вам підходить, чи є сенс витрачати чималенькі гроші за таку продукцію, спробуйте з самого простого - мила ручної роботи.
Інструкція
1
Перш ніж зробити покупку, знайдіть сумлінного продавця. Краще перед покупкою подивитися мило, помацати і понюхати його. Тому для першої покупки інтернет-магазини відпадають. В них ви можете купувати вже випробувану продукцію. Зараз є спеціалізовані на натуральному милі магазини. В них найбільший вибір натурального мила, скрабів, різних добавок для прийняття ванни. Мило там можна придбати врізався, в подарунковій або індивідуальній упаковці. Природно, у продавця повинні бути всі сертифікати якості, і ви можете поцікавитися місцем походження такої косметики. А зараз, коли мило варять мало не в домашніх умовах, це дуже важливо.
2
При покупці уважно огляньте мило. Якщо на ньому є невеликий наліт, нічого страшного. Це природний наліт, який називається «попелом». Він допустимий за технологією і змивається при першому використанні. Якщо мило каламутне, значить, зварено воно з додаванням ефірних масел. Чистого, прозорого мила не буває по технології. Наявність безлічі бульбашок говорить лише про те, що милу не дали часу охолонути і відразу перелили в форму. Іноді це може задумкою виробника, що повинно бути вказано на упаковці.
3
А ось до наступних факторам поставтеся насторожено. Якщо мило легко кришиться в руках, подивіться на його дату виготовлення. М'яким воно може бути з кількох причин. Або мило зберігається з недотриманням температурного режиму, або воно ще занадто свіже і не дозріло. Шкоди таке мило не принесе, але користуватися ним буде не дуже приємно.
4
З якими ж компонентами варять мило ручної роботи, через що така продукція цінується? В основі такого мила лежить звичайна мильна основа. В процесі варіння в рідку консистенцію додають різні речовини. Найпростіші - ефірні масла. Їх можуть додавати з готової есенції. Або за складнішою технології парової дистиляції - коли при нагріванні пари масел відразу проходять через мильну основу. Натуральні екстракти трав і квітів додають в мило в сушеному, подрібненому стані. В мило можна додати і глину, підсушують властивості якої можуть надавати милу ефект два в одному. А ось мило з додаванням черепашок, каменів носить декоративний характер. Воно може стати прикрасою вашої ванної або ефектним подарунком.