Як відсвяткувати останній дзвоник.

Останній дзвінок - одночасно сумний і радісне свято. Цей день означає закінчення важливого, довгого періоду в житті: навчання в школі. Прощання з уроками, вчителями та однокласниками потрібно провести так, щоб воно запам'яталося вам надовго.
Інструкція
1
Відправляйтеся разом з однокласниками, вчителями та класним керівником в невелику подорож на річковому трамвайчику. Сонце, вітер, музика, танці, спілкування в теплій обстановці з людьми, практично стали вам рідними за роки навчання в школі, створять неповторний настрій. Подбайте про організацію прогулянки заздалегідь, адже в цей день бажаючих покататися на теплоході може бути більше, ніж вільних рейсів.
2
Зберіться на автобусну екскурсію в цікавий, гарне місто. Врахуйте, що він не повинен знаходитися далеко від місця вашого проживання, щоб дорога не зайняла дуже багато часу. В дорозі можна спілкуватися, співати, жартувати. Після приїзду в місто постарайтеся відвідати і місцеві визначні пам'ятки, і місце, де можна провести розважальний захід. Це може бути кафе, парк розваг. Тут організаційних моментів декілька: вибрати місце екскурсії, підібрати програму її проведення, подбати про транспорт.
3
Відсвяткуйте останній дзвоник на природі. Це можна зробити в різних масштабах. Наприклад, зібратися на пікнік з активними і веселими іграми або орендувати будиночок на базі відпочинку. Важливими атрибутами такої вечірки є шашлики, танці та командні ігри.
4
Сидіть в школі після виступу директора школи, завуча та вчителів. У навчальному будівлі теж можна весело і оригінально провести час. Наприклад, зібратися всім класом, випити чаю з пирогами, згадати найяскравіші і найбільш запам'ятовуються моменти за час навчання. Непоганим доповненням буде тематичний квест. Завдання в грі повинні бути пов'язані або зі шкільною програмою, або з особистостями ваших однокласників. Цей варіант практично не вимагає матеріальних витрат. Зате тут дуже важлива підготовка, адже потрібно придумати дійсно цікаві завдання. Крім того, заздалегідь погодьте з адміністрацією школи можливість використання для гри всієї будівлі.
Останній дзвінок - символ закінчення навчання. Це одночасно веселий і сумне свято не тільки для випускників, а й для їх вчителів та батьків. У минулому залишаються щоденники успішності, плями в зошитах, довгоочікувані дзвінки на перерви, кнопки на стільцях і друзі, що стали за час навчання рідними. Шкільні роки подарували багато хороших спогадів. Провести свято потрібно так, щоб він надовго залишився у всіх в пам'яті. Існує безліч місць і способів відзначити останній дзвінок , все залежить тільки від ваших можливостей і бажання.
Інструкція
1
Найбільш простим і поширеним місцем проведення свята вважається шкільна дискотека в актовому залі. Перебуваючи в стінах рідної школи, ви будете почувати себе більш комфортно, затишно і значно заощадите свої кошти. Вам не потрібно буде довго добиратися до місця святкування. Однак у школі буде дуже багато контролю з боку вчителів.
2
Якщо в школі немає відповідного приміщення або більшість однокласників голосує за проведення свята за її межами, тоді кафе це те місце, на яке потрібно звернути увагу. Орендуйте невеликий затишний зал, там не буде сторонніх людей. Це дозволить вам створити більш комфортну і теплу атмосферу. Будьте готові до значних витрат. Підготуйте для однокласників різні конкурси, розіграші та вікторини, щоб вечір не був нудним.
3
Доброю ідеєю відзначити останній дзвінок є прогулянка на воді. Заздалегідь відкуп теплохід і проведіть на ньому всю ніч. Це дуже зручно, так як випускники не розбредуться в пошуках різних пригод, і ви проведете чудовий вечір всім своїм класом. Подбайте про теплий одяг, літні ночі на воді бувають досить прохолодними. Не забудьте взяти фотоапарат або відеокамеру. Ваші фотографії на тлі води, заходу і світанку вийдуть просто чудовими.
4
Після урочистої лінійки можна відправитися всім класом на природу з ночівлею. Візьміть з собою більше їжі, намети і теплі ковдри, щоб не замерзнути вночі. Зустріньте світанок разом зі своїми друзями. Якщо поблизу буде знаходитися річка, тоді обов'язково візьміть вудки і влаштуйте змагання з ловлі риби. Увечері розпаліть багаття, зваріть вуха, співайте пісні під гітару і розповідайте веселі історії зі шкільного життя. Можна розділитися на команди і влаштувати різні змагання.
Корисна порада
Підготуйте для своїх однокласників маленькі сувеніри та пам'ятні подарунки.