Як розігнати комп'ютер. Як включити всі ядра якщо пише що є тільки 1 ядро.

Рано чи пізно, але у кожного користувача ПК виникає бажання поліпшити його продуктивність. Це може бути пов'язано з величезною кількістю причин. Іноді це просто бажання вичавити максимум можливостей зі своєї машини, іноді - справді необхідних заходів. Найбільш простий спосіб для розгону комп'ютера - додати в нього різного заліза. Ефективно, але не завжди зручно, до того ж, вимагає фінансових витрат. На щастя, є й безкоштовні способи підняття продуктивності. Як правило, допомагає очистка системи і налаштування її параметрів для оптимальної роботи.
Інструкція
1
Якщо дозволяють фінансові можливості, то краще всього додати в комп'ютер оперативної пам'яті. Для визначення необхідного типу встановіть програму, наприклад - Speccy. У ній ви побачите всі параметри вашої оперативної пам'яті. Основні з них: Тип (DDR 1, 2 або 3) і частотність.
2
Якщо є бажання, то чистку системи можна проводити штатними засобами Windows. Ми рекомендуємо використовувати для цих цілей спеціальні програми. Непоганим варіантом може послужити програма Advanced System Care. Встановіть її собі на комп'ютер. Відкрийте вікно «Очищення Windows». Поставте галочки на всі 4 пункти і натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення сканування натисніть «ремонт».
3
Відкрийте вікно «Діагностика системи». Проведіть всі дії, описані в другому кроці. Пункт «дефрагментация» найкраще використовувати раз на тиждень, інакше належного ефекту від нього не буде.
4
Відключення індексації файлів. Дуже легке дія, яка допомагає значно прискорити швидкість роботи з жорстким диском. Відкрийте властивості системного диска. Внизу знайдіть пункт «Дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу» і зніміть з нього галочку. Натисніть «застосувати» і почекайте, поки система прийме задані параметри.
5
Розгін процесора. Зайдіть в BIOS, знайдіть вкладку, в якій показана частотність процесора. Якщо є можливість, трохи підвищіть її. Цього краще не робити без крайньої необхідності, тому що такий крок може привести до нестабільної роботи системи та перегріву. Особливо це стосується багатоядерних архітектур.
Корисна порада
При розгоні процесора переконайтеся в подачі достатньої напруги і якості охолодження.
Як правило, великим державним святам, проведеним у столиці, супроводжує хороша погода. І це не збіг. Щоб дощ не завадив народному веселощам, напередодні хмари розганяють.
Вперше розгін хмар був застосований в Москві в 1995 році під час святкування п'ятдесятиріччя від дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Міська влада вирішила, що це занадто значуща подія, і капризи погоди не повинні його затьмарити. Відтоді метод розгону хмар застосовують регулярно під час проведення масових заходів при загрозі з боку погоди.Для знищення небажаних хмар використовують спеціальні речовини, що розпорошуються з літаків. У цих цілях може бути використано кілька реагентів: цемент, йодид срібла і сухий лід. У разі застосування цементу, його мікроскопічна пил в грозовій хмарі стає центром утворення крапель. Сама по собі дощова крапля утворитися не може, їй необхідна поверхня для конденсації. Зазвичай в її ролі виступає пилок рослин, пил, інші краплі. Цемент прискорює цю реакцію, і в підсумку дощ проливається раніше, не доходячи до Москви. Аналогічною дією володіє і йодид срібла. Для розгону хмар необхідна невелика концентрація цієї речовини, і діє він ефективніший цементу, що й виправдовує витрати на його закупку.Прінціп дії сухого льоду трохи іншою. Розпилений на грозову хмару, він знижує температуру всередині нього, і в результаті дощ випадає раніше. Даний спосіб також користується великою популярностью.Распиленіе реагентів виробляється щонайменше за 50 кілометрів до місця проведення святкового заходу. В іншому випадку, немає гарантії, що над гуляющими натовпами буде безхмарне небо.По словами фахівців, що займаються розгоном хмар, всі використовувані хімікати абсолютно нешкідливі для людей. Деякі екологи стверджують, що розгін хмар провокує зливи, які йдуть по кілька діб, однак метеорологи не підтримують дану точку зору.