Як краще брати відпустку на роботі. відпустку з суботи.

Навіть від улюбленої роботи потрібно час від часу відпочивати, тому відпустки зазвичай чекають з нетерпінням. Щоб отримати від відпочинку максимум задоволення і вигоди, потрібно йти у нього правильно.
Інструкція
1
Насамперед вирішите, що для вас важливіше: більша кількість вільних днів або матеріальна сторона питання, то є хороші відпускні. Від цього залежить, в якому місяці і з якого дня краще відпочивати.
2
Право на перший оплачувану відпустку виникає після 6 місяців безперервної роботи на підприємстві. Його загальна тривалість складає 28 календарних днів. Ви можете брати його цілком або частинами, одна з яких повинна бути не менше 14 днів.
3
Дні, використовуйте на свій розсуд і в будь-якій кількості залежно від ваших потреб у відпочинку. Ви можете піти нестандартним шляхом: відгулявши перші 14 днів, оформите на кожен з решти днів заяву на відпустку, попросіть у роботодавця 1 відгул, і ви отримаєте 3 тижні повноцінного відпочинку. Однак майте на увазі, що відділ кадрів та бухгалтерія навряд чи зрадіють такому розвитку подій, оскільки їх документообіг на вашу відпуску зросте в рази.
4
Зверніть увагу на те, що неробочі святкові дні не входять в число календарних днів відпустки, тому їх можна догуляти пізніше або розрахувати початок і кінець відпочинку з їх урахуванням.
5
Йдучи у відпустку на 14 днів, напишіть заяву з понеділка, і ваш відпочинок розпочнеться з вечора попередньої п'ятниці. Якщо ви вже відгуляли 2 тижні і хочете використовувати частину відпустки, оформіть його з понеділка по п'ятницю наступного тижня. Таким чином, ви витратите 12 належних вам днів, фактично будете відпочивати 16, а крім того, залишите 2 дні про запас.
6
Дуже зручно брати короткочасний відпустку на 4-5 днів на травневі свята. Оформіть заяву на робочі дні, що припадають на період з 1 по 9 травня, врахуйте переноси вихідних, і ви отримаєте 10-11 вільних днів. За тією ж схемою можна діяти і в інші свята, приєднуючи його до довгих вихідних.
7
Якщо ви зацікавлені в хороших грошових виплатах, візьміть відпустку, починаючи з суботи і закінчуючи його неділею: вихідні дні включаються в розрахунок відпускних.
8
При лояльному керівництві підприємства співробітники можуть відпочивати протягом 28 днів безперервно. Скористайтеся такою можливістю, якщо ваш роботодавець дозволяє брати відпустку цілком. Але пам'ятайте: йдучи у відпустку, ви отримаєте гроші за всю його тривалість, а в наступному зможете розраховувати лише на виплати за фактично відпрацьований кількість днів, яку в цьому випадку може скласти від 1 до 3.
Черговий щорічна оплачувана відпустку - це гарантований вид відпочинку, що надається всім співробітникам, які працюють за трудовим договором. Порядок отримання відпустку а зазначений в главі № 19 Трудового кодексу РФ.
Вам знадобиться
  • - графік;
  • - заява (якщо відпустка надається поза графіком або частинами).
Інструкція
1
Відповідно до трудового законодавства щорічну оплачувану відпустку не може бути менше 28 календарних днів. Ви можете отримати його повністю або частинами, але при цьому одна частина повинна бути 14 днів, інші 14 днів ви маєте право брати протягом року будь-якими частинами.
2
Якщо ви плануєте розділити відпустку , письмово повідомите роботодавця до складання графіка відпустку ів. Графік складається відповідальним представником відділу кадрів з урахуванням побажань співробітників, коли вони хотіли б піти в відпустку .
3
Якщо вам необхідно отримати черговий відпустку поза графіком, подайте письмову заяву на ім'я керівника підприємства. Відмовити в даній прохання керівник не може: - батькам, які мають більше двох дітей віком до 12 років; - вагітним жінкам; - жінкам, у яких не закінчився відпустку по догляду за дитиною; - чоловікам, чиї дружини знаходяться в відпустку е по вагітності та пологах; - неповнолітнім співробітникам; - інвалідам; - сумісникам; - подружжю військовослужбовців; - ветеранам Великої Вітчизняної Війни; - ветеранам бойових дій; - повним кавалерам ордена Слави; - почесним донорам РФ; - Героям СРСР і РФ; - співробітникам, усуває аварію в Чорнобилі. Всім іншим працівникам відпустку надається за графіком або за погодженням з керівництвом.
4
Перший відпустку ви можете отримати, відпрацювавши на підприємстві 6 місяців. Керівник має право надати і оплатити черговий відпустку , покладений за весь рік або згідно відпрацьованого періоду.
5
Оплата повинна бути проведена за три дні до початку чергового відпустку а. Якщо вам своєчасно не виплатили відпустку ниє, ви маєте право перенести черговий відпустку на будь-який зручний вам час або звернутися із заявою до трудової інспекції і зажадати виплатити неустойку в розмірі 1/300 від суми відпустку вих за кожен день затримки виплат.
6
Сума відпустку вих розраховується, виходячи із середнього заробітку за 12 місяців, якщо інше не вказано у внутрішніх нормативних актах вашого підприємства. Інші вказівки не повинні ущемляти права співробітників і сума, виплачувана за відпустку , не може бути менше, ніж, якби оплата була проведена за середнім заробітком за 12 місяців.