Як включити солярій. Як працює солярій.

Солярій - пристрій, що створює ефект ультрафіолетового випромінювання за допомогою спеціальних ламп. Це забезпечує шкірі засмагу. Солярії працюють від електричного струму, тому їх необхідно включити в електричну мережу. Час роботи ламп регулюється за допомогою спеціального тумблера.
Вам знадобиться
  • Солярій (вертикальний, горизонтальний або настільний), електрична мережа з допустимою напругою 220 V
Інструкція
1
Відкрийте солярій. Перевірте захисне скло на цілісність. Через нього огляньте лампи на предмет видимих пошкоджень. Вимагайте документи на використовувані лампи. Вони повинні своєчасно мінятися. Термін служби ламп відзначений в керівництві.
2
Апарат для засмаги працює від електричного струму. Будь солярій оснащений проводом і штекером для включення в електричну мережу. Перевірте ці деталі на цілісність. Візьміть вилку і вставте в розетку. Напруга в мережі має бути 220 V. На корпусі повинна бути лампа-індикатор. При включенні вилки в розетку вона покаже, що солярій включений.
3
Одягніть захисні окуляри. Знайдіть тумблер. Покрутіть його. Коли повернете тумблер, загоряться лампи солярію. Вимкніть пристрій. Тепер слід визначити, який час необхідно для сеансу. На ручці тумблера є ділення, що відзначають час засмаги. Залежно від того, який тип вашої шкіри, встановіть час першого сеансу. На кабінах деяких соляріїв є таблиці, що показують необхідний інтервал часу для кожного типу. Встановіть ручку тумблера на те поділ, який відповідає необхідній кількості хвилин.
4
Всі ці маніпуляції необхідні, якщо солярій ваш власний. Коли ж ви відвідуєте солярій-клуб, то запуск апарату зводиться до натискання кнопки Start. Попередні маніпуляції виробляє черговий адміністратор. Але упевнитися в цілісності покриття і ламп, а також в наявності документів та ліцензій, вам ніхто не заважає.
5
Увійдіть у відведену кімнату. Натисніть кнопку Start. Солярій запуститься. Апарат напевно підключений до reseption, де знаходиться черговий. В цьому випадку час виставляє фахівець, залишається тільки натиснути Start.
6
Горизонтальні і вертикальні солярії включаються однаково. Відмінність може бути тільки в розташуванні кнопок. Перед сеансом необхідно визначитися, яка клавіша відповідає за пуск. Найчастіше вона розташовується на внутрішній поверхні рухомої частини солярію. Якщо не можете її знайти, краще уточніть у чергового. Як правило, кнопка Start досить помітна, і переплутати її складно.
Зверніть увагу
Необхідно переконатися за документами, що лампи солярію своєчасно замінюються. Отримувати загар за допомогою старих ламп шкідливо для здоров'я.
Корисна порада
Перед відвідуванням солярію необхідно проконсультуватися з кваліфікованим дерматокосметологом на предмет наявності або відсутності протипоказань до отримання засмаги в солярії. Цей же фахівець допоможе визначити тип шкіри, це допоможе точно встановити час першого сеансу і їх кількість.