Як вставити коментарі на сайт.

Форма коментарів - корисна річ для сайту. C її допомогою користувачі зможуть висловлювати думки і обговорювати статті, зображення або будь-який інший матеріал. Для цього потрібно встановити скрипт або модуль коментарів.
Інструкція
1
Встановіть модуля коментарів «ВКонтакті» для Joomla. Для початку скачайте JL VKCOMMENTS.
2
Перейдіть в панель управління движком Joomla. Виберіть пункт меню «Установка», у випадаючому списку натисніть на «Компоненти» (Installers -> Components).
3
Натисніть на кнопку «Встановити новий компонент». В поле «Завантажити інсталяційний пакет» натисніть «Огляд». Знайдіть архів з модулем на вашому диску. Далі натисніть на кнопку «Завантажити та встановити» (Upload and Install).
4
Іноді автоматична установка проходить не зовсім успішно, тоді доводиться налаштовувати компонент вручну: розпакуйте архів з в будь-яку папку на локальному диску.
5
Підключіться через FTP до вашого сервера, ввівши дані, надані хостером. Перейдіть в кореневу директорію сайту, зайдіть в media і створіть в ній будь-яку папку, наприклад,/vkcom. Скопіюйте в неї файли компонента.
6
Увійдіть в адмінпанель Joomla. Виберіть пункт «Установка -> Компоненти» (Installers -> Components). Натисніть на кнопку «Встановити новий компонент». В розділі «Встановити з каталогу» вкажіть повний шлях до директорії на сервері, в нашому випадку це media/vkcom. Далі натисніть на кнопку «Встановити».
7
Існують також і безкоштовні скрипти коментарів, один з них можна завантажити за посиланням в кінці статті. Завантажте скрипт і розпакуйте його на сервер в будь-яку папку.
8
Перейдіть в phpmyAdmin і створіть нову базу даних. Імпортуйте раніше створені таблиці в нову базу даних: перейдіть у вкладку SQL, виберіть db.sql.gzip, натисніть на кнопку «Пішов» (у старих версіях панелі імпорт здійснюється через вкладку «Імпорт»).
9
Перейдіть у вкладку «Привілеї» і створіть нового користувача. Відкрийте файл include/cfg.php і змініть настройки підключення до бази даних. Перевірте працездатність, відкривши файл index.php.
Ознайомившись з матеріалом на сайті, іноді хочеться висловити свою думку щодо прочитаного. Для таких випадків не обов'язково писати автору новини чи статті, достатньо залишити на сайті коментар.
Інструкція
1
Головна умова - на сайті повинна бути передбачена форма для додавання коментарів. Задаються ці параметри відповідними настройками в панелі управління, і якщо адміністратор відключив дану можливість, ви ніяк не зможете висловити свою думку. Коли ж ця опція включена, поле для коментаря буде розташовано безпосередньо під матеріалом.
2
Дуже часто для розміщення матеріалу використовується два блоки. Перший призначений для превью - короткої інформації про вміст статті, рекламного зображення і так далі. У другому полі вже міститься повний текст матеріалу. Щоб додати свій коментар, перейдіть до перегляду матеріалу цілком. Для цього натисніть на рядок-посилання з назвою статті або новини. Також це може бути слово-посилання «Докладніше» або «Читати далі». Ще один варіант - клікнути по посиланню «Коментарі», тоді ви автоматично перейдете на сторінку перегляду повного тексту.
3
Опуститеся в самий кінець статті. Там буде розташовано пусте поле з панеллю кодів. Введіть в нього текст свого коментарю та натисніть на кнопку «Додати». В деяких випадках від вас може знадобитися ввести код перевірки або вказати додаткові дані про себе (нікнейм або ім'я, адресу електронної пошти або іншу інформацію). Поля обов'язкові для заповнення завжди відзначені спеціальним символом.
4
Для додавання повідомлень на форумах використовується такий же принцип. Опустіться по сторінці вниз і знайдіть пусте поле з панеллю BB-кодів. Введіть свій текст, оформите його за допомогою потрібних тегів та натисніть на кнопку «Відправити». Якщо форми для швидкого додавання повідомлення немає, натисніть на кнопку «Відповісти» («Додати відповідь», Add reply) вгорі або внизу сторінки (залежить від обраного адміністратором сайту дизайну). Ви будете переміщені на сторінку введення тексту. Закінчивши оформлення відповіді, також натисніть на кнопку «Відправити».