Як заборонити закачку.

При роботі в інтернеті у користувача може виникнути необхідність заборонити закачку тих чи інших файлів - наприклад, в цілях безпеки або для обмеження споживання трафіку. Зробити це можна як штатними засобами деяких браузерів, так і з використанням спеціальних програм.
Інструкція
1
Найзручніше обмежувати закачку файлів в браузері Opera. Для цього відкрийте: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Розширені» - «Вміст» - «Заблокований вміст» і додайте розширення файлів, які необхідно блокувати. Наприклад, * .exe - для здійсненних файлів, * .avi - для відеофайлів і т.д. Всі файли з зазначеними розширеннями будуть блокуватися при спробі їх скачування.
2
Щоб заборонити закачування файлів в браузері Internet Explorer, відкрийте «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Безпека». У віконці «Виберіть зону для настройки параметрів її безпеки» виберіть пункт «Інтернет» та натисніть кнопку «Інший ...» У вікні «Параметри безпеки - зона Інтернету» знайдіть список «Параметри», а в ньому групу «Завантаження». У цій групі для параметра "Завантаження файлу» виберіть значення «Відключити» і збережіть зміни натисканням ОК.
3
Існує можливість встановити заборону на скачування файлів безпосередньо в системному реєстрі. Для цього наберіть в командному рядку regedit, потім у вікні запуститься редактора відкрийте гілку реєстру: HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings \ Zones \ 3.
4
У правій частині вікна знайдіть рядок «1803», клікніть її правою кнопкою мишки і виберіть у контекстному меню пункт «Змінити». Відкриється невелике віконце, в якому змініть значення параметра з 0 на 3. Збережіть зміни. Після цього IE не зможе завантажити будь-які файли з інтернету. Даний метод досить радикальний, але в деяких випадках може бути корисний.
5
Якщо на комп'ютері працюють кілька людей і необхідно повністю контролювати їх трафік, в тому числі і скачування файлів, найкраще встановити на комп'ютер проксі-сервер з виходом в інтернет за логіном і паролем. В налаштуваннях проксі-сервера ви зможете прописати і правила заборони на скачування тих чи інших файлів.