Як відіпрати полинялі речі. Полиняла річ від іншої речі.

Недотримання вказівок на ярлику одягу призводять до її линянні під час прання. Найчастіше линяють нові речі, які були випрані перший раз. Для того щоб цього уникнути, можна купувати спеціальні серветки, які запускаються разом з білизною і в разі линьки, втягують всю фарбу в себе і перешкоджають фарбуванню інших речей. Але купити їх можна тільки в фірмових магазинах побутової хімії, в які надходять товари з-за кордону. Якщо у вас полиняла річ, не впадайте у відчай, її первинний зовнішній вигляд можна повернути.
Інструкція
1
Спробуйте відразу ж перепрати річ. Можете збільшити нагрів води до 40-60 градусів, річ може пом'ятися, але повинна відіпрати. Цей метод виведення небажаної фарби з одягу дійсний тільки в тому випадку, якщо річ полиняла від іншої.
2
Кольорові речі замочіть в плямовивідника. Плямовивідник повинен бути з позначкою «Color». Розведіть його у воді відповідно до вказівки в інструкції. Замочіть річ на 30 хвилин, потім виперіть як обично.Для білих речей використовуйте засіб для виведення плям з позначкою «Wait». Білі речі можна залишити замоченими на 2-4 години. Після чого вони дуже легко відпираються.
3
Кольорові речі замочіть в гарячій воді з нашатирним спиртом. Пропорція: 2 флакона спирту на 5 літрів води. Через 1 годину постірайте.Для білих речей, до нашатирного спирту і воді, додайте 100 гр. перекису водню.
4
Якщо всі ваші спроби відіпрати річ не увінчалися успіхом - зверніться в хімчистку. Можливо, вам зможуть допомогти і відіпрати злиняти річ.
Корисна порада
Нові речі періть окремо від інших. Зверніть увагу на колір води після прання, якщо вода безбарвна, то наступного разу можна випрати річ з іншими речами.