Як зайти на сервер статистики.

Steam є популярною ігровою платформою. Щоб завжди бути в курсі останніх новин ігрового світу і грати з користувачами з усього світу, скачайте і встановіть Steam. Крім того, ви зможете переглядати статистику ігрових серверів за допомогою цієї платформи.
Інструкція
1
Офіційний сайт платформи Steam має адресу http://store.steampowered.com і за сумісництвом є сервером статистики. Тобто ви можете зайти на нього і ознайомитися з корисною інформацією щодо ігрових серверів і подій в інтернеті, з ними пов'язаних.
2
Скопіюйте і вставте в адресний рядок використовуваного вами браузера посилання, що написана вище. Натисніть на Enter або на відповідну кнопку напроти адресного рядка, щоб перейти на сайт Steam. Знайдіть там пункт під назвою «Статистика», який знаходиться праворуч зверху, натисніть на нього, щоб зайти у відповідний розділ. Зауважте, що швидкість інтернету не повинна бути дуже маленькою, інакше інформація не з'явиться, вірогідні збої.
3
На сторінці ви побачите основну інформацію. Тут можна побачити блок зі списком найбільш популярних ігор, зроблених на платформі Steam.
4
Для перегляду статистики окремо взятої гри з області сторінки, що називається Gameplay Stats, виберіть потрібну гру і клікніть по її назві-посиланням. Наприклад, якщо розглядати Half Life 2, інформація по ній буде такою: середній час онлайн-ігор, кількість смертей в місіях, популярність карт і так далі.
5
По грі Team Fortress 2 інформація вже інша: статистика глобальних досягнень в місіях, дошка пошани гравців. Щоб побачити, на якому місці в списку досягнень перебуваєте ви, увійдіть на веб-сайт Steam під власною обліковим записом.
6
Платформа Steam розширює можливості геймерів, допомагає їм бути в курсі усіляких змін в іграх та інших подій, спілкуватися під час гри з друзями. Оновлення в автоматичному режимі, а також усілякі бонуси і знижки, актуальна інформація по вашій улюбленій грі - такий арсенал можливостей радує.
7
І останнє. Варто також зауважити, що невелику статистику сервера ви можете оглядати, входячи на нього. Так, припустимо, ви підключаєтеся до сервера гри Counter Strike допомогою облікового запису в Steam. У вікні, в правій його частині, можна побачити інформацію про кількість активних гравців на даний момент, а також про всі зареєстровані на сервері користувачів мережі.