Як включити банер.

Банер - засіб залучення інтересу людей до певного об'єкту, що носить рекламний характер. Найчастіше він виглядає як невелике зображення, по суті представляє собою посилання на конкретний інтернет-ресурс. Щоб включити банер, необхідно виконати декілька дій. Для прикладу взята система ucoz.
Інструкція
1
Щоб додати банер на сайт, скористайтеся функцією «Ротатор банерів». Вона дозволяє показувати кілька банерів в одному місці у випадковому порядку, але також підійде і для розміщення одного єдиного. Увійдіть в панель управління. На головній сторінці виберіть пункт «Ротатор банерів».
2
Якщо в майбутньому плануєте додавати різні посилання на інші інтернет-сторінки, скористайтеся кнопкою «Створити категорію», щоб була можливість сортувати їх. Якщо одного банера поки достатньо, натисніть на кнопку «Додати банер». Відкриється нове діалогове вікно.
3
Послідовно заповніть потрібні поля: виберіть зі списку тип банера (текст, зображення, флеш, повний код), в полі «Назва банера» вкажіть інформацію, яка допоможе вам визначити, що це за банер. Вона не буде виведена на сторінки сайту. Задайте розміри зображення, якщо вибрали саме цей тип банера, вставте посилання на картинку (вона може бути завантажена через файловий менеджер на сайт або залита на сторонній фотохостинг).
4
Відзначте дні тижня, в які банер буде видно відвідувачам, вкажіть період початку і закінчення його демонстрації. Якщо банер всього один, можете не встановлювати пріоритет показу. Переконайтеся, що в полі «Статус» стоїть значення «Активний», і збережіть зроблені налаштування відповідною кнопкою.
5
Перейдіть на свій сайт, авторизуйтесь на ньому в якості адміністратора, у меню управління сайтом виберіть пункт «Конструктор» і команду «Включити конструктор». Дочекайтеся, поки сторінка оновиться. У тому ж меню «Конструктор» виберіть команду «Додати блок +». Перетягніть щойно створений блок в потрібне місце. Перейменуйте його, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по полю «Новий блок».
6
Натисніть на кнопку у вигляді шестерінки, що відноситься до створеного вами блоку. Відкриється нове діалогове вікно. На вкладці «Вміст» клацніть іконку Banners. Вікно оновиться, у списку ви побачите посилання на щойно створений в панелі управління банер. Натисніть на неї лівою кнопкою миші, збережіть зміни командою в меню «Конструктор» і поверніться в звичайний режим перегляду. В обраному місці буде знаходитися ваш банер.