Як вишивати по фотографії.

Вишивка хрестом - давнє мистецтво, схоже з живописом. Як олійні фарби на полотні, так і нитки на канві стібок за стібком проявляють елементи картини. Майстрині вже давно позбавлені від праці по створенню схем для вишивок - можна купити готову. Тільки, на жаль, серед магазинних схем не буде портрета коханої людини. Ви все одно можете створити схему портрета за допомогою цифрових технологій.
Інструкція
1
Виберіть фотографію, по якій хочете створити схему. Зверніть увагу на деякі якості зображення: воно повинно бути різким, без «шумів» і «зерна». Стиснуті, зменшені фотографії при перетворенні теж можуть дати небажаний ефект. Вибирайте кадр з великою роздільною здатністю.
2
Оцініть колірне наповнення кадру: чим менше квітів, тим краще. Звичайно, не потрібно обмежуватися чорно-білим знімком, але «веселку» вишивати буде значно складніше.
3
На кадрі має бути невелика кількість плавних переходів від кольору до кольору. На кадрі вони можуть виглядати чудово, але програма для створення схеми їх не сприйме.
4
Зайдіть на сайт «Іголкі.нет» за посиланням під статтею. Авторизуйтесь та натисніть на головній сторінці кнопку «Створити нову схему». На наступній сторінці клацніть по полю «Огляд» і знайдіть обрану фотографію. Натисніть кнопку «Продовжити» і дочекайтеся завантаження фотографії .
5
Задайте розмір схеми в стежках, введіть назву, ключові слова і натисніть кнопку «Продовжити». Зверніть увагу, що схеми розміром більше 200 стібків робляться тольк на платній основі, але і такий розмір, повірте, маленьким не здасться.
6
Виберіть кількість відтінків. Налаштуйте згладжування переходів. Натисніть кнопку «Продовжити».
7
Визначте розмір сітки та натисніть кнопку «Продовжити». Схема буде створена через кілька хвилин.
8
Скачайте схему зі своєї галереї, роздрукуйте. Приступайте до роботи з нитками і тканиною.