Як відновити віддалений журнал. Як зробити журнал.

Для багатьох інтернет-користувачів «Живий журнал» стає частиною їхнього життя. За допомогою нього люди дізнаються про цікаві події, знаходять нових друзів, закохуються. Якщо ви необдумано видалили «Живий журнал» і після цього зрозуміли, що зробили помилку, спробуйте його відновити.
Інструкція
1
Якщо ви видалили свій аккаунт в «Живому журналі», то, згідно з правилами сайту, ви маєте право відновити його протягом тридцяти днів. Дії в цьому випадку будуть практично аналогічні відновленню блогу.
2
Зайшовши в ваш профіль, виберіть внизу сторінки посилання «повна карта сайту». У графі «Ваш аккаунт» знайдіть функцію «Управління аккаунтом» і перейдіть по посиланню. Після цього вам потрібно буде поміняти свій статус. Зараз у вас в ньому написано «Видалений». Пройшовши за посиланням «Змінити» виберіть у випадаючому меню пункт «Активний» і збережіть зміна. Після цього ваш аккаунт в «Живому журналі» буде відновлений.
3
Користувачам, чиї журнали можуть піддатися злому не завадить зберегти інформацію, тобто зробити бекап. Для цього натисніть кнопку «Пуск» і в меню виберіть команду «Виконати». У відкрилася рядку напишіть «C: \ папка зі скриптом \ ljpms.exe ваше ім'я користувача та пароль backup», після чого натисніть кнопку ОК. Вам відкриється вікно, де ви зможете спостерігати процес бекапа свого блогу, а в папці зі скриптом з'явиться ще одна директорія з назвою вашого «Живого журналу». Саме її ви і будете використовувати для відновлення ЖЖ.
4
Зареєструйте на сервері новий аккаунт. Після цього зайдіть в меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати» і напишіть в рядку «C: \ папка зі скриптом \ ljpms.exe -s имя_пользователя новое_імя_пользователя: пароль restore», після чого натисніть кнопку ОК. Тепер у вікні, ви побачите, як ваші старі записи відновлюються в новому журналі.
5
Трапляється, що у нічого не підозрюють користувачів адміністрація «Живого журналу» раптово видаляє аккаунт. У цьому випадку для його відновлення вам необхідно написати в техпідтримку. Якщо ви не порушили правил сервісу, вам відновлять всю вилучену інформацію.
Зверніть увагу
Власнику «Живого журналу», який вирішив видалити свій блог, слід пам'ятати, що через тридцять днів вся інформація про його акаунті безповоротно стирається з сервера.