Як повернути листи на сервер. Як мені відключити функцію видалення листів з сервера.

При налаштуванні поштової програми на персональних комп'ютерах користувачі рідко згадують про те, щоб заборонити програмі видаляти завантажені листи з поштового сервера. В результаті, при першій же перевірці ящика, всі листи переносяться на жорсткий диск, і отримати доступ до них з іншого комп'ютера стає неможливо. А адже там можуть бути важливі документи, паролі та багато іншої корисної інформації. Вирішити цю проблему можливо простий пересиланням або за допомогою поштового протоколу IMAP (Internet Message Access Protocol).
Інструкція
1
У першу чергу вимкніть завантаження/видалення листів з сервера в налаштуваннях вашого поштової програми.
2
Існує два варіанти повернути листи на сервер. Вибір на користь того чи іншого методу залежить від кількості повертаються листів.
3
Якщо листів небагато, ви можете скористатися функцією пересилання повідомлень. Просто надішліть самому собі всі важливі листи. Недоліків у цього способу два. По-перше, ви втратите адресатів листів, так як в відправниках будете значитися ви самі. А по-друге - всі листи будуть відзначені сьогоднішньої датою, тому постарайтеся пересилати їх до хроноліческом порядку.
4
Другий варіант більш трудомісткий, але зате ви збережете всі ваші листи в первозданному вигляді. До того ж ви завантажте відразу всі повідомлення, а не по одному, як у попередньому варіанті. Перевірте, чи підтримує ваш поштовий сервіс протокол IMAP. До таких поштовим ресурсів належать, наприклад, Яндекс і Gmail.
5
Якщо ви користуєтеся Mail.ru або будь-яким іншим не підтримує IMAP сервісом, створіть новий акаунт в Яндекс.Пошті.
6
Відкрийте поштову програму і створіть обліковий запис з даними вашого аккаунта на Яндексі. У налаштуваннях сервера, виберіть протокол IMAP.
7
Знайдіть папку, в якій зберігаються всі листи, які ви хотіли б завантажити назад на сервер. Клацніть по ній правою кнопкою миші, виберіть «Копіювати в папку ...». У вікні, вкажіть ваш новий поштову адресу та папку, в яку слід відправити ці листи. Завантажте їх.
8
Зайдіть в свою стару пошту, відкрийте настройки. Виберіть пункт меню «Збирач пошти» і вкажіть свою адресу, зареєстрований на Яндекс.Пошті. Пройдіть процедуру підтвердження пересилки.
9
Дочекайтеся закінчення завантаження всіх повідомлень на сервер, і вам залишиться тільки розібрати їх по папках.
10
Ще раз перевірте, щоб в настройках вашої поштової програми був відзначений пункт «Не видаляти повідомлення з сервера», і вам точно не доведеться повторювати процедуру відновлення листів.