Як на сайті зробити скачування файлів.

Скачування тих чи інших файлів - напевно, найпоширеніше дію в інтернеті. Якщо у вас є свій сайт на платформі Joomla, і ви хочете зробити на ньому скачування файлів, вам потрібно скористатися панеллю адміністратора. За допомогою даної CMS ви також можете робити прямі посилання на скачку файлів.
Інструкція
1
Завантажте за допомогою FTP на свій сайт потрібні файли, для чого потрібно відкрити будь FTP-менеджер, наприклад, Total Commander або Cute FTP. Створіть за допомогою відповідного пункту меню нове підключення до сервера. Введіть отримані вами для роботи з файлами на веб-сайті реквізити.
2
Створіть окрему директорію для закачування всіх файлів, а в ній - додаткові підпапки за типами, за бажанням. Наприклад, для документів можете створити папку documents, для музики - відповідно music і так далі.
3
Зайдіть в панель управління, ввівши пароль адміністратора і логін, які були задані під час установки CMS. Адреса сторінки виглядає як http://ваш_сайт.ru/administrator. Успішно ввівши логін і пароль, ви опинитеся на головній сторінці управління сайтом.
4
Перейдіть на вкладку «Матеріали», щоб потрапити на сторінку керування вмістом. Щоб створити посилання, введіть наступне: Завантажити файл .
5
Покінчивши з додаванням нового матеріалу, клікніть по кнопці «Зберегти». Посилання виявиться прикріпленою до створеного або відредагованим повідомленням на сторінці.
6
При бажанні завантажити багато файлів ви можете скористатися наявними у Joomla в арсеналі скриптами і шаблонами, щоб значно спростити і прискорити процес генерації посилань на кожен файл завдяки спеціальному інтерфейсу для завантаження. До таких корисностям можна віднести плагіни jDownloads і Whatever Download.
7
Щоб встановити вибраний скрипт або шаблон, перейдіть в панелі адміністратора в пункт «Розширення», після чого виберіть «Встановити/видалити». Вкажіть в полі «Файл пакета» шлях до менеджера файлів на вашому комп'ютері, потім клацніть по напису «Завантажити файл і встановити». Залишається дочекатися закінчення процесу установки.
Корисна порада
Якщо у вас виникли труднощі при роботі з тим чи іншим плагіном, зв'яжіться з його розробником або прочитайте текстовий файл, що додається до плагіну, з інформацією про нього. Такі файли мають вже усталене назва - readme.