Як може бути організований обмін.

Обмін валюти - це досить прибуткова справа, яка приносить чималий дохід, складаний з різниці курсів валют. Але щоб отримувати прибуток, необхідно організувати пункт обміну.
Вам знадобиться
  • - договір з банківською установою;
  • - приміщення;
  • - робочий персонал.
Інструкція
1
В Законодавстві Російської Федерації сказано, що пункт обміну валюти має право відкривати тільки кредитна установа. Тому, якщо ви є індивідуальним підприємцем, укладіть договір з яким-небудь банком. По ньому ви зобов'язуєтеся кожен місяць виплачувати комісійні і строго дотримувати необхідні інструкції. Банк, в свою чергу, дозволить вам працювати за своєю ліцензії.
2
Шукайте приміщення, де буде розташовуватися ваш пункт обміну. Бажано щоб воно знаходилося в місці, де завжди велике скупчення людей, наприклад біля вокзалу, готелю, ринку, торгового центру.
3
Після цього займіться обладнанням майбутнього пункту обміну валют. Придбайте техніку, яка знадобиться при роботі з клієнтами. Наприклад, комп'ютер з певною програмою, лічильник грошових коштів, детектор достовірності банкнот та ін. Встановіть якісну броньовані двері, вікно. Підключіть пожежну та охоронну сигналізацію. Краще перестрахуватися і встановити систему відеоспостереження, щоб уникнути крадіжки ваших майбутніх співробітників. Крім того, повинен мається інформаційний щит для відвідувачів.
4
Подумайте про робочий персоналі. Візьміть на роботу двох грамотних і відповідальних касирів і охоронців. Встановіть для них графік роботи. За бажанням можна взяти в штат і прибиральницю, яка працюватиме неповний робочий день.
5
Ви плануєте заробляти на різниці курсів валют. З цього випливає, що вам знадобиться початковий капітал, для здійснення вашої діяльності. Як мінімум, він повинен складати 25 тисяч доларів. Крім того, пам'ятайте, що ці гроші завжди повинні знаходитися в касі, їх не потрібно вилучати.
Корисна порада
Договір оренди приміщення укладайте хоча б на рік вперед, так як ваше підприємство почне приносити чистий дохід не раніше цього строку.