Як дати грудничку ліки.

Грудні діти потребують особливої уваги і турботи з боку дорослих. Це особливо проявляється під час хвороби дитини, коли йому потрібно дати ліки. При цьому батько повинен враховувати специфіку віку дитини.
Інструкція
1
Не займайтеся лікуванням немовляти самостійно. У такому ранньому віці всі ліки повинен призначати лікар-педіатр, так як помилка в компонентах або дозуванні впливає на організм немовляти значно сильніше, ніж на дорослу людину.
2
Перед тим як покинути кабінет лікаря, вивчіть виписаний рецепт. Якщо ви чогось не зрозуміли, обов'язково перепитайте. В рецепті повинно бути зазначено не тільки назву ліків і дозування, але і термін прийому препарату, а також порядок його застосування - перед сном, до годування або після годування.
3
Купіть призначений препарат. Вивчіть інструкцію до нього, особливо розділ протипоказань. Там може бути дана додаткова важлива інформація, наприклад, несочетаемость ліки в будь-якими продуктами харчування, які входять в прикорм дитини.
4
Якщо ліки не дозовано, наприклад, у вигляді таблеток або капсул, придбайте до нього мірний стакан або ложку. Через маленького ваги немовляти особливо важливо правильно розраховувати дозу лікарського препарату. Втім, разом з деякими медикаментами мірні прилади продаються в комплекті.
5
При наявності можливості вибирайте ліки в рідкій формі. Його набагато простіше дати дитині. Якщо медикамент має гіркий смак, вливайте його в за щоку дитині. Так його легше буде проковтнути і менше шансів на те, що ліки будуть виплюне.
6
Якщо ліки потрібно вводити внутрішньом'язово або внутрішньовенно, домовтеся з медсестрою про сеанс уколів. Навіть якщо у вас є навик уколів дорослим, краще всього довірити немовляти професіоналу.
7
Розчиняйте прописані порошки в воді, перш ніж дати дитині. Якщо правила прийому це допускають, то їх можна розбавляти і дитячим соком.
8
Не давайте медикаменти, якщо дитина плаче. Спочатку заспокойте його. Якщо він категорично не приймає ліки, запросіть собі на допомогу родичів. Вони зможуть тримати дитину, поки ви даєте йому ліки.
9
При погіршенні стану, проявах алергії зверніться до лікаря-педіатра. Можливо, необхідно буде змінити препарат через індивідуальної реакції організму.
Сучасний ринок фармацевтики пропонує величезний вибір лікарських засобів. Однак з тих чи інших причин не завжди покупець може придбати потрібний препарат. В першу чергу сюди відносяться рідкісні ліки та препарати конкретного виробника.
Вам знадобиться
  • - телефон;
  • - комп'ютер;
  • - рецепт.
Інструкція
1
Підключіть до пошуку ліки знайомих (родичів, приятелів, друзів), що живуть в Москві. Москва - величезне місто, тому самостійно об'їздити аптеки і дізнатися про наявність потрібного препарату просто нереально. На це піде багато сил, нервів і часу. Тому допомога людей з боку тут до речі.
2
Зверніться за допомогою в довколишні аптечні пункти. При відсутності потрібного ліки дізнайтеся, чи надійде воно в продаж, чи можна його замовити. Якщо установа є частиною мережі, попросіть подзвонити у внутрішню аптечну службу і дізнатися про наявність препарату в інших фармацевтичних пунктах.
3
Скористайтеся допомогою інтернет-сайтів. В даний час це найбільш простий і доступний вид пошуку ліків. Для цього вам необхідно заповнити спеціальну форму на офіційному сайті. Найбільшим інтернет-сайтом з пошуку ліків є http://www.aptechka.ru/. Існують сайти, що спеціалізуються тільки на московських аптеках: http://www.asna.ru/poisk_lekarstv і http://medlux.ru.
4
Зверніться в Московські науково-дослідні інститути. В них зазвичай працюють аптеки з великим асортиментом лікарських препаратів, які важко знайти в Москві.
5
Проконсультуйтеся з лікарем. Багато медики знають, де можна придбати ті чи інші ліки.
6
Зателефонуйте в безкоштовну довідкову службу в Москві (495) 258-75-74. Про ліки можна також дізнатися за цілодобовим телефоном «Медицина для вас» (495) 995-995-1.
Зверніть увагу
Купуючи потрібні ліки, особливо через інтернет, будьте обережні. Продається багато фальшивих препаратів, про які можна дізнатися на http://www.topgif.ru/lekarstva_falshivki.htm.