Як вимочувати картопля.

Важко уявити собі домашній раціон без картоплі, цього «другого хліба». Однак не кожен має можливість виростити овочі на власній ділянці. Доводиться купувати продукт на ринку або в магазині. На жаль, якість товару не завжди можна проконтролювати. Дієтологи радять вимочувати картопля перед приготуванням. Вода виведе не тільки надлишок крохмалю, а й нітрати, а також інші шкідливі речовини.
Вам знадобиться
  • - картопля;
  • - вода;
  • - ніж;
  • - ганчірка або щітка;
  • - каструля;
  • - сіль;
  • - аскорбінова кислота.
Інструкція
1
Намагайтеся завжди відмочувати картопля, навіть якщо у вас немає алергічних реакцій на крохмаль. Овочі обов'язково вимагають виведення шкідливих речовин, якщо вони куплені у маловідомого продавця.
2
Зверніть увагу, що дрібні плоди часто накопичують велику кількість нітратів, а надто великі можуть бути результатом надлишкових азотних подпиток. Крім того, вас повинні насторожити зелені, іржаві або сіро-фіолетові плями - все це результати різних хвороб бульб.
3
Відберіть картоплини середнього розміру, ретельно очистіть їх дрантям або щіткою. За словами садівників, найвища концентрація нітратів зазначається в шкірці, тому чистити картоплю слід глибоко.
4
Овочі з підозрілими плямами отсортируйте: зелені викиньте, а решта проблемні місця видаліть. При цьому захоплюйте ножем і незайману м'якоть бульби навколо «болячки».
5
Промийте очищену картоплю і залийте його великою кількістю чистої накопичений води. Якщо дозволяє кулінарний рецепт, наріжте овочі кубиками - тоді шкідливі речовини будуть вимиватися більш ефективно. За підрахунками фахівців, при вимочуванні цільних бульб рівень нітратів знижується в 2-4,4 рази менше.
6
Залиште картопля на 1-2 години, потім злийте першу воду і замініть її свіжою. Через такий же проміжок часу повторіть процедуру. Додайте в третю воду невелику кількість кухонної солі і аскорбінової кислоти. Тепер овочі повинні простояти у воді цілу добу. За цей час нітрати та інші шкідливі елементи повністю перейдуть в солено-кислий розчин.
7
Перед готуванням знову залийте картоплю свіжою водою, після чого доведіть до кипіння. Злийте що з'явилася білу піну, промийте овочі і знову поміняйте рідина. Нарешті, бульби готові до кулінарної обробки.
Корисна порада
В процесі варіння відбувається остаточна витяжка нітратів з картоплі. Щоб отримати смачне і абсолютно безпечне блюдо, не забудьте відразу після приготування бульб злити з каструлі гарячий відвар.