Як відновити домашню сторінку. Як поміняти домашню сторінку яндекса.

Домашня сторінка - це веб-сторінка, яка за замовчуванням першої відображається при запуску вашого браузера. Якщо ваша клавіатура оснащена мультимедійними клавішами, ймовірно, там є така кнопка, яка відповідає за миттєвий запуск домашньої сторінки, що дуже зручно. Іноді налаштування збиваються, але відновити їх завжди можливо.
Інструкція
1
Зміна домашньої сторінки, або сторінки запуску могло статися, коли ви знаходилися, наприклад, в пошуковику і випадково натиснули посилання «Зробити стартовою сторінкою». Перший і найбільш простий варіант повернути все, як було - наявність подібної посилання на вашому сайті. Якщо ви не пам'ятаєте точну адресу сайту, і він не збережений в закладках (або в «обраних»), знайти його ви можете за назвою, використовуючи ті ж пошукові системи: Yandex, Google, Rambler і т. Д. Якщо на сайті немає посилання «Зробити стартовою сторінкою», вам доведеться зайти в настройки браузера.
2
Internet Explorer. Перехід до налаштувань здійснюється шляхом натискання на значок у вигляді шестерінки. Клікніть «Властивості оглядача», а в рядку «Домашня сторінка» введіть потрібну адресу. Якщо ви знаходитесь на необхідної сторінці, натисніть параметр «Поточна». Після натисніть OK.
3
Opera. Клікніть на значок браузера вгорі, виберіть «Налаштування», потім - «Загальні настройки», у вкладці «Основні» у рядку «Домашня» вбийте адресу бажаної сторінки. Щоб швидко викликати меню «Налаштування», ви можете використовувати комбінацію клавіш Ctrl + F12. Для збереження натисніть "ОК". Якщо ви знаходитесь на вашій сторінці, натисніть «Поточна сторінка», і браузер автоматично впише її адресу.
4
Налаштування в браузері Mozilla Firefox теж відбувається досить просто. На верхній панелі виберіть вкладку «Інструменти», потім - «Налаштування», відкриється вікно, відкрийте в ньому розділ «Основні». У рядку «Домашня сторінка» задайте її адресу. Його також можна вписати вручну, скопіювати з буфера обміну або вибрати один з варіантів: «Використовувати поточну сторінку», «Використовувати закладку», «Відновити за замовчуванням». Щоб в якості домашньої сторінки зробити збережену закладку, використовуйте середню кнопку, вказавши місце розташування необхідної закладки. Натисніть на неї, після додайте в рядок головної сторінки браузера.
5
Google Chrome. Потрібно знайти значок у вигляді гайкового ключа. Натисніть його і в новому вікні виберіть параметр «Настройки». Перше вікно відкрилося після натискання - розділ основних параметрів. У першому параметрі - «Початкова група» - поставте позначку в рядку «Головна сторінка». Трохи нижче введіть адресу сторінки в порожнє поле. Цю сторінку ви будете бачити, коли завантажується браузер.
Кожен день в інтернеті люди знаходять безліч різної інформації. Якась актуальна в даний момент, а щось стане необхідним пізніше. Як же повернутися на сторінку, яку ви відвідували раніше?
Інструкція
1
Якщо ви не міняли налаштування вашого інтернет-браузера, то за замовчуванням він зберігає історію відвідуваних вами сторінок. Якщо ви пам'ятаєте, в який день побачили необхідну інформацію, то вам буде досить легко повернутися до відвіданого сторінці. У «Меню» вашого браузера відкрийте папку «Історія» або «Журнал» (залежно від браузера). Виберіть час, в яке ви відвідували потрібну вам сторінку: «Сегодня», «Вчора», «На цьому тижні», «В поточному місяці». Натисніть на відповідну папку, і вона відкриє список сайтів, відвіданих за цей часовий проміжок. Знайдіть потрібну вам сторінку і натисніть на неї лівою кнопкою миші. Браузер тут же відкриє вкладку з відновленою сторінкою.
2
Якщо ви випадково закрили потрібну вам вкладку, але браузер все ще відкритий, відновити її буде дуже легко. Натисніть правою кнопкою миші на рядок, де розташовуються всі відкриті вкладки. У контекстному меню виберіть завдання «Відновити закриту вкладку», і закрита сторінка тут же буде відновлена.
3
Важче відновити інформацію зі сторінки, яка була вилучена. На щастя, вся віддалена інформація деякий час зберігається в кеші пошукової сторінки. Щоб знайти сторінку в кеш пам'яті Google, введіть в адресному рядку браузера «cache: site.ru/page». У даній комбінації «site.ru» замініть на адресу необхідної сторінки.
4
Якщо ви хочете відновити сторінку, віддалену з соціальної мережі, скористайтеся настройками сайту або розділом «Допомога» (FAQ). Якщо правила соціальної мережі дозволяють відновлювати видалені акаунти, інформація про це обов'язково буде в даному розділі. Для відновлення вам буде потрібно вказати логін і пароль, якими ви користувалися, а також адресу електронної пошти, якому була прив'язана віддалена сторінка.