Як додати сайт в друзі.

Додавання будь-якого сайту в друзі - один із способів залучення нових відвідувачів на свій сайт. Адже при «дружбу» з іншим сайтом ви зобов'язуєтеся додати посилання або банер на дружній сайт.
Інструкція
1
Для початку знайдіть в мережі сайт, з яким хочете «дружити». Шукайте сайт, схожий за популярністю і відвідуваності з вашим, це повинна бути площадка тієї ж тематики, що і ваша, або близькою до неї.
2
Далі напишіть власнику сайту про намір обмінятися посиланнями (контактні дані зазвичай вказані внизу сторінки). Після позитивної відповіді помістіть посилання або банер дружнього сайту у себе на головній сторінці або в окремому меню «Друзі сайту».
3
Як помістити баннер або посилання на звичайній html-сторінці: перейдіть в корінь сайту через cPanel хостингом (або через FTP). Відкрийте index.html через редактор, знайдіть в документі те місце, де буде висіти посилання або банер. Вставте туди код, який вам дав власник іншого сайту (це або картинка з посиланням, або просто посилання).
4
Щоб поставити банер або посилання на інший сайт через движок Instant CMS, увійдіть в адмін-панель, додайте новий баннер («компоненти-> Баннери-> Додати банер»). Введіть його назву, вставте посилання на нього, виберіть позицію, де буде відображатися банер і завантажте картинку. Натисніть «Зберегти». Якщо потрібно встановити посилання, а не банер, то не завантажуйте картинку, а тільки вставте посилання на сайт у відповідне поле.
5
Розміщення посилання на дружній сайт через движок Joomla схожий з методом для Instant CMS: увійдіть в адмін-панель, створіть нову категорію (наприклад, «Банери»). Створіть клієнта (це посилання на той сайт, з яким ви співпрацюєте), призначте йому створену категорію.
6
Створіть новий баннер («компоненти-> Баннери-> Банери»). Натисніть на «плюсик», впишіть всі потрібні дані (назва, код картинки, посилання на перехід і т.д.). Натисніть на кнопку «Зберегти».
7
Зайдіть в «розширення-> Модулі», створіть новий модуль. Впишіть дані, виберіть клієнт і категорію банера. Збережіть зміни і перевірте результат.