Як відкрити бізнес в Америці.

Хорошим способом заробляння грошей в США для емігранта може стати відкриття власного бізнесу. Це дасть можливість самому розпоряджатися своїм часом і силами, а в перспективі і значно підвищити свої доходи.
Інструкція
1
Виберіть форму відкриття бізнесу, яка підійде вам найбільше. Ви можете придбати вже готову компанію. Плюсом такого рішення може стати досить швидка окупність ваших вкладень - вже існуючий бізнес може почати приносити гроші швидше, ніж тільки що відкривається. Але у такого плану є і свої недоліки - причиною продажу такої справи можуть стати внутрішні проблеми, відомі тільки нинішньому власнику.
2
Також рішенням може стати покупка франшизи - вже готової бізнес-схеми, але з необхідністю її розвитку з нуля. Як плюсів ви отримуєте відоме ім'я компанії, а також готові технології та схеми ведення бізнесу. Але натомість компанія, що надала вам право працювати під своїм ім'ям, буде вас жорстко контролювати. Альтернативою цим варіантам може бути відкриття повністю свого нового справи.
3
Знайдіть кошти для початкового капіталу. Ви можете звернутися в один з банків, але вам знадобиться хороша кредитна історія на території США. Також варіантом може стати пошук інвестора або партнера. Але це згодом обмежить вашу самостійність при розвитку бізнесу.
4
Зверніться в місцеву адміністрацію. Там вам зможуть видати реєстраційні документи та ліцензію на ведення конкретного бізнесу. Врахуйте, що ці документи дійсно тільки в одному штаті, при розширенні справи або переїзді в інший штат вам потрібно буде проходити реєстрацію заново. При реєстрації виберіть організаційну форму вашої компанії. Якщо ви збираєтеся працювати як індивідуальний підприємець, вибирайте такий вид оформлення бізнесу, як приватна фірма. Для ведення повноцінного бізнесу з наймом співробітників і відкриттям корпоративних рахунків вам більше підійде така організаційна форма, як корпорація.
5
Після цього прийдіть до податкової служби та отримайте податковий номер - TIN, за допомогою якого ви згодом будете виробляти податкові платежі.
Прийнято вважати, що американський ринок - набагато більш сприятливе місце для розвитку бізнесу , ніж російський. Це пов'язано з високими податками, частою зміною законодавства, політичною нестабільністю і багатьма іншими реаліями російського життя. Як почати свою справу в США?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом з США, перша ж проблема на шляху російського підприємця - отримання візи. Зробити це дуже непросто. Виберіть один з можливих варіантів. Найпоширеніший шлях: купите або створіть організацію в США і подайте заявку на оформлення візи L-1. Це фактично дозвіл на роботу в Америці на строк до трьох років. Щоб жити і працювати по цій візі, необхідно мати діюче підприємство в Росії, мати зв'язки між ним та американською компанією, працювати на території США. Шлях це досить трудомісткий, тому багато бізнесменів вважають за краще виїхати в Америку по гостьовій візі, а потім міняють його.
2
Отримайте запрошення від американських партнерів, наприклад, на ділові переговори і оформите гостьову візу. Опинившись в США, подайте запит в міграційну службу на отримання візи L-1 в зв'язку з відкриттям свого підприємство. Якщо ваша заява буде схвалено, ви отримаєте право на ведення бізнесу .
3
Орендуйте приміщення відповідно до завданнями вашої фірми. Без документів про оренду підприємство не буде зареєстровано. Залежно від місця розташування коштувати це буде від 1 до 5 тисяч доларів.
4
Оформіть страховку. За американськими законами, будь-яка організація повинна застрахувати себе від можливих збитків. Вартість - приблизно 4000 доларів на рік.
5
Найміть персонал. Заздалегідь розрахуйте зарплату працівників відповідно до законів міста і штату. Мінімальний розмір заробітку: 7,25 доларів за годину.
6
Найміть адвоката. Хоча його послуги будуть коштувати дорого, без кваліфікованої юридичної допомоги на американському ринку дуже важко вижити, особливо якщо ви самі не є фахівцем з американським законам.
7
Зареєструйте компанію і оплатіть мито, яка може скласти до 1000 доларів в залежності від штату.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=my-91OoOo3k