Як відкрити інтернет-магазин. Як розвинути торговельну точку.

Створення інтернет-магазину підходить не тільки таким, що відбувся бізнесменам, але і початківцям підприємцям. Такий майданчик для торгівлі дозволяє не тільки залучити потік нових клієнтів, а й доцільна з точки зору економії. Власнику не потрібно оплачувати роботу великого штату співробітників, немає необхідності орендувати або купувати приміщення, а сам бізнес працюватиме на вас цілодобово.
Інструкція
1
Займіться технічною стороною питання. Ви можете купити вже готовий інтернет-магазин або створити його самостійно. Якщо ви не володієте достатніми знаннями для побудови сайту з нуля, скористайтеся допомогою спеціальних конструкторів, яких в мережі представлено більш ніж достатньо. Крім того, заздалегідь подбайте про те, щоб ваш бізнес був легальним і зареєструйте хоча б ВП.
2
Сплатіть хостинг та зареєструйте доменне ім'я вашого магазину. До вибору компанії, що надає хостинг, потрібно поставитися дуже уважно, адже від цього значною мірою залежить стабільність роботи вашого підприємства. Вибираючи доменне ім'я, постарайтеся знайти варіант, який ємко охарактеризує ваш бізнес. До слова, в інтернеті існують спеціальні біржі, на яких люди різних професій готові за невелику плату запропонувати вам масу цікавих варіантів.
3
Створіть вітрину свого магазину. З тієї причини, що покупець не може вживу оглянути товар, ви повинні надати максимально докладну інформацію по кожній позиції. Фотографуйте продукцію з усіх боків, обов'язково крупним планом, описуйте його головні характеристики, вписуйте назва, виробника і вага (для розрахунку вартості доставки). Постарайтеся, якомога більш цікаво, описувати свій товар, щоб його хотілося купити.
4
Вирішіть питання з оплатою. Можливо, покупці будуть оплачувати товар готівкою при доставці (накладений платіж, кур'єрська служба). Якщо ж ви хочете працювати за системою передоплати, підключіть до вашого сайту агрегатори платежів, які дозволять здійснювати оплату вашого товару з пластикової карти, безготівковим платежем або платним смс-повідомленням. Крім того, не потрібно залишати без уваги такі електронні системи, як WebMoney і Яндекс.Деньги, оскільки вони користуються великою популярністю у інтернет користувачів.
5
Підберіть мінімальний персонал для обслуговування інтернет-магазину. Вам знадобиться: - адміністратор, який буде вести роботу з клієнтами; - системний адміністратор, контролюючий стабільну роботу сайту; - працівник складу, формуючий замовлення і оновлюючий вітрину магазина; - водій, який здійснює доставку; - бухгалтер, провідний фінансову та податкову звітність вашого бізнесу; Спочатку ви можете виконувати всі ці функції самостійно, поки клієнтська база не розростеться. Ведення ж бухгалтерії можна довірити спеціальній фірмі, оплата послуг якої істотно дешевше, ніж оклад найманого працівника.
6
Залучайте і утримуйте клієнтів. У цьому вам допоможе сео-оптимізація. Краще знайти недорогого фахівця, який зможе розкрутити ваш бізнес в мережі і підтримувати його на досягнутих позиціях. Щоб клієнти поверталися до вас, організуйте для них максимально зручні умови: можливість безкоштовної доставки, онлайн-консультація та клієнтські розсилки.