Як забарвити джинси. акрилові фарби джинси.

Навіть дорогі і улюблені джинси можуть вигоріти або протертися, втративши початковий колір. Поєднувати колір можна за допомогою синьки, опустивши джинси на 1,5-2 години в ванну з розчином. Але щоб повністю змінити колір джинсів, необхідні більш дієві заходи.
Вам знадобиться
  • - барвник для тканини;
  • - акрилові фарби;
  • - пральна машина-автомат;
  • - оцтова кислота або есенція;
  • - ємність;
  • - емальоване відро;
  • - вода.
Інструкція
1
Придбайте в магазині барвник для тканини бажаного кольору. Світлі джинси можна пофарбувати практично в будь-який колір, чорні - лише в темні відтінки. Щоб колір вийшов рівномірним, купуйте відразу два або три пакетика.
2
Перед фарбуванням обов'язково виперіть джинси, щоб колір тримався довго. Дуже добре, якщо є можливість перевірити на невеликому шматочку тканини, чи той колір вийде в результаті.
3
Розведіть барвник в невеликій скляній банці гарячою водою згідно інструкції на упаковці. Добре розмішайте і влийте в барабан пральної машини-автомат (а не в ємність для порошку і відбілювача!). Крім того, необхідно додати трохи солі, необхідна кількість також вказано на упаковці з фарбою.
4
Встановіть в пральній машині режим в 90-95? С, покладіть джинси в барабан і запустіть прання. Поки йде процес фарбування джинсів, приготуйте розчин для закріплення кольору. Для цього в тазику або відрі розведіть воду і оцтову есенцію.
5
Потримайте перефарбовані джинси в оцтовому розчині кілька хвилин, прополощіть у холодній, а потім у теплій воді. Знову виперіть джинси, в цей раз з додаванням прального порошку. Можна обійтися і без цього, але в цьому випадку періть після фарбування в пральній машині непотрібні або темні речі.
6
Офарбити джинси можна і без пральної машини. Для цього знайдіть велику ємність (наприклад, емальоване відро), яку не шкода зіпсувати. Налийте води, укладіть джинси і влийте барвний розчин. Нагрівайте і кип'ятіть в цьому розчині джинси, не забуваючи помішувати (інакше фарба ляже нерівно).
7
Якщо вам хочеться зробити джинси оригінальними та яскравими, використовуйте акрилові фарби різних кольорів. Розбавляючи їх водою, ви зможете домогтися потрібних переходів і відтінків, рівні і однакові елементи можна отримати за допомогою трафаретів (знайдіть їх в інтернеті, роздрукуйте на аркуші паперу і виріжте).