Як відмовитися від запропонованої вакансії.

Нарешті пошук роботи завершено, закінчилася низка співбесід і тестів. Ви готові з радістю приступити до нової діяльності, але вас, безсумнівно, тривожить гостра необхідність ввічливо і коректно відмовитися від тих запропонованих вакансій, які з яких-небудь причин не викликали у вас інтересу.
Інструкція
1
Майте на увазі, що насправді роботодавця не надто цікавлять причини, за якими ви відхилили його вакансію. Однак будьте готові до того, що вас запитають, чому ви цей зробили.
2
Чи не висловлюйте «гірку правду» роботодавцю навіть в тому випадку, якщо така існує, а ви вважаєте, що це необхідно для відновлення справедливості і виправдання своєї відмови. У такій ситуації зачеплений за «живе» роботодавець цілком здатний почати «війну» проти ваших «необґрунтованих» випадів. Його, втім, можна легко зрозуміти: ви відняли у нього час, а потім вирішили відмовитися.
3
Чи не мотивуйте свою відмову небажанням проходити тести. Може бути, вам і здасться ця процедура занадто затяжний і докорінно необ'єктивною. Представники компаній, що діють в даному напрямку, швидше за все, думають абсолютно інакше, відносячи свою роботу до числа значущих досягнень.
4
Беріть приклад з роботодавців. Згадайте, як вони пояснювали вам свою відмову після проходження співбесіди або тестування. Не відповідайте односкладово, але при цьому використовуйте мінімум слів. Приміром, ваше «я жалкую, але зараз я не можу прийняти вашу пропозицію», стане найбільш доречною фразою. Не намагайтеся нічого уточнювати. Вимовляєте свою промову максимально коректно і доброзичливо.
5
Не хвилюйтеся і не панікуйте. Звичайно, буде краще, якщо ви грамотно і коротко узагальніть причину вашої відмови і піднесете її простою і зрозумілою мовою, не віднімаючи часу ні у себе, ні у роботодавця. Придумайте, запишіть і вивчіть коротку фразу, ємко і максимально описує причину вашої відмови. Пошліться, приміром, на незручне розташування офісу або на особливості запропонованої оплати, якщо таке дійсно має місце.
6
Не переживайте, сказавши працедавцеві «ні». Пам'ятайте, що ви всього лише черговий кандидат на запропоновану вакансію. Ви також можете і повинні вибирати оптимальний для себе варіант.
З розвитком капіталістичних відносин в Росії в багатьох працівників, навіть мають постійне джерело доходів у вигляді заробітної плати, з'явився страх втратити роботу. Вважається, що від пропозицій про роботу не відмовляються, але бувають випадки, коли з якої-небудь причини вам це зробити необхідно. Оформити свою відмову теж потрібно правильно.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо ви в пошуку нового робочого місця розіслали своє резюме декільком роботодавцям і навіть взяли участь в декількох співбесідах, отримавши деяку кількість запрошень на роботу, боятися відмовити комусь із роботодавців не слід. Це звичайний робочий процес і звичайна ділова практика. Адже роботодавець залишає за собою право на те, щоб відмовити вам, тому і ви цього права не позбавлені. Зателефонуйте в ті компанії, пропозиції яких ви з якоїсь причини відкидаєте. Подякуйте їм за витрачений на вас час і повідомте, що ви прийняли пропозицію іншій компанії. Пояснюватиме, з якої причини ви це зробили, ви не зобов'язані, та вас про це і не попросять.
2
Складніше відмовитися від пропонованої роботи в тому випадку, якщо ви зареєстровані в службі зайнятості як безробітний і отримуєте допомогу. Законом обмежено кількість відмов від вакансій, які пропонує служба зайнятості. Після двох прецедентів вас можуть позбавити статусу безробітного та допомоги. Відмовляючись від роботи в цьому випадку, ви можете послатися на те, що пропоновані вакансії не відповідають вашій професійній підготовці та досвіду. Крім того, ви можете відмовитися від пропонованої роботи на підставі того, що вона не відповідає умовам, які існували на вашому останньому робочому місці або нормативам територіальної віддаленості, встановлюваним для кожного регіону. Пославшись на зазначені причини, ви не ризикуєте залишитися без допомоги з безробіття.
3
Пропозиція про нову роботу може надійти вам і в тому випадку, якщо у вашій організації намічається скорочення, реорганізація або планується зміна системи оплати праці, яке, як правило, пов'язано з істотною зміною умов договору. Тут ви вправі відмовитися від пропонованої роботи якщо з якихось причин вона вас не влаштовує, вказавши ці причини - більш низька оплата праці, нові посадові обов'язки і пр. У вас після такої відмови буде можливість пропрацювати на даному підприємстві ще 2 місяці і присвятити їх пошуку нової роботи .