Як відстежити посилку з Англії.

Замовляти якийсь товар через інтернет-магазин або пошту досить зручно. Але трапляється, що, вибравши і сплативши товар, доводиться довго чекати, поки його доставлять. Більшою мірою це характерно для міжнародних посилок, наприклад з Англії. Є кілька способів відстежити свою посилку.
Вам знадобиться
  • - ідентифікаційний номер; - Інтернет; - Мобільний телефон.
Інструкція
1
Щоб відстежити посилку, отримаєте її ідентифікаційний номер (трек-код) у відправника. Якщо товар замовлено через інтернет, подивіться цю інформацію в вашому особистому кабінеті. Це цифри дуже важливі, без них ви не зможете дізнатися, де і в який момент перебуває посилка.
2
Коли отримаєте номер посилки, зайдіть на офіційний поштову сайт Англії і в зазначеному місці введіть цифри. Перед вами з'явиться інформація про те, де в даний час знаходиться ваша річ.
3
Після перетину кордону Росії відстеження проводите через сайт пошти Росії. Зайдіть на нього і також в потрібному місці введіть ідентифікаційний номер. Ви побачите дані про те, коли посилка виявилася в країні, пройшла митний огляд, а також куди вирушила після цього.
4
Можна відстежувати по sms. Даний вид послуги надається сайтами, які спеціалізуються на відстеженні посилок. Зайдіть на такий сайт, зареєструйтесь і введіть отриманий код і номер вашого телефону. Після цього кожен раз, коли місце вашої посилки мінятиметься, вам буде приходити повідомлення про її місцезнаходження.
5
Спробуйте встановити на свій мобільний телефон спеціальний додаток. Скачайте його з інтернету. В цьому випадку ви також завжди будете знати, де в даний момент знаходиться відправлення. Ця послуга може бути як платною, так і безкоштовною.
6
Якщо відправник з Англії дав вам не сам ідентифікаційний номер, а номер квитанції, який присвоюється на момент відправлення, зайдіть на сайт поштової служби, де була відправлена посилка, і введіть номер квитанції. Він діятиме поки вона йде по території Англії. Після проходження кордону Російської Федерації їй буде присвоєно другий код. Отримайте його і проводите відстеження далі.
Зверніть увагу
Відстежуючи відправлення через sms, пам'ятайте, що ця послуга платна. Поцікавтеся про її вартість.