Як відрізнити справжні гроші від фальшивих. Як відрізнити підробку 1000 рублів.

Багато людей не мають навіть найменшого уявлення, як відрізнити справжні купюри від фальшивих. І часом задаються цим питанням занадто пізно. В принципі, відрізнити фальшиві гроші від справжніх, буде вельми просто, якщо знати всі захисні елементи справжньої банкноти. Розглянемо на 1000-рублевої купюрі, як це робити.
Інструкція
1
Першим ділом, щоб відрізнити справжні це гроші чи ні, потрібно перевірити купюру на дотик. Тонкі штрихи по краях, текст «КВИТОК БАНКУ РОСІЇ» мають підвищений рельєф, який легко сприймається на дотик.
2
Далі, відрізнити справжню тисячу рублів від фальшивої допоможе яскрава блискуча горизонтальна смуга, яку можна побачити під прямим кутом. При нахилі банкноти - ця смуга починає переміщатися від середини зображення герба вгору або вниз.Я справжньої банкноти на фрагменті захисної нитки, яка виходить на лицьову сторону в вікні фігурної форми, можна поспостерігати небудь повторювані зображення числа «1000», розділені невеликими ромбами, або райдужний блиск без ізображенія.Прі нахилі справжньої банкноти на однотонному полі зеленого кольору з'являються жовті і блакитні смуги, які є продовженням кольорових смуг, що спостерігаються постійно на темному ділянці в нижній частині.
3
Потім, щоб відрізнити справжні гроші від фальшивих, можна перевірити купюру, подивившись на неї через світло. У справжньої купюри напівтоновий водяний знак у правій частині на лицьовій стороні доповнено світлим водяним знаком, який має більш світлі ділянки в порівнянні з бумагой.С оборотної сторони купюри, де захисна нитка можна побачити темні повторювані числа «1000» розділені ромбами. Якщо купюру просвітити, то ці числа і ромби виглядають світлими на темному фоні.
4
Далі, щоб перевірити чи справжня купюра потрібно її збільшити. На орнаментальних стрічках у верхній і нижній частині на лицьовій стороні банкноти знаходяться рядки з мікротекстом, які можна побачити тільки при збільшенні. На фальшивих купюрах цей мікротекст часто не малюють.
5
І нарешті, фальшиву купюру від справжньої також може відрізнити якість паперу, на якому вони надруковані. Матеріал, з якого виготовляють сучасні гроші - багатоскладний і багатошаровий. Фальшиві ж гроші майже завжди друкують на звичайному папері.