Як потрібно поводитися зі словом.

Кожен день люди вимовляють і пишуть величезну кількість слів. Іноді сенс сказаного не сприймається належним чином, але ж іноді одне тільки слово здатне перетворити людину, увергнути його в тугу або повернути радість.
Інструкція
1
Слідкуйте за своєю мовою. Визначте, які слова викликають роздратування у вас при спілкуванні, а які не подобається вашим співрозмовникам. Не поспішайте і простежте, чи завжди ваша бесіда закінчується так, як ви того б хотіли. Відзначте для себе, в якому місці розмови спілкуватися стає важко і нецікаво.
2
Спостерігайте за тим, як будують свою промову інші люди. Часто при бажанні принизити співрозмовника деякі люди намагаються використати слова і вирази, які викликають негативні реакції у них самих. Ваші спостереження дозволять вам скорегувати силу свого слова, з'ясувавши, які саме мовні звороти використовує ваш опонент.
3
Попрацюйте над собою і приберіть зі свого лексикону вирази, які провокують у вас стійку негативну реакцію. Як правило, це слова і фрази, які виражають вказівки, заперечення, домисел, оцінку і загрози. Якщо ви будете будувати свою промову таким чином, щоб виключити виникнення дратівливих реакцій, то отримаєте можливість істотно поліпшити взаємини при спілкуванні з різними людьми в різних ситуаціях.
4
Не вживайте дієслова в наказовому способі. Будуйте свою промову, використовуючи максимально поважні і м'які форми виразів, що відображають прохання, а не наказ або, того гірше, дія з забарвленням насильства, приниження і т.д. Наприклад, вашому співрозмовнику буде набагато приємніше почути «сідайте», а не «сідайте».
5
Запам'ятайте, що співрозмовник має право на власну точку зору. Чи не заперечуйте, намагаючись перебити його, висловити свою думку. Тримайте свої слова під контролем. У відповідь на дивні, цікаві або, навпаки, в корені невірні і безглузді висловлювання промовчите. Так ви зможете зрозуміти і швидко оцінити нову грань обговорюваної теми.
6
Майте на увазі, що не у всякому суперечці народжується істина. Нестриманий чоловік розкидає свої слова, про що згодом часто жалкує. Крім того, він залишає неприємне враження про себе в опонента.
7
Використовуйте шаблони фраз. Бувають ситуації, коли при спілкуванні ви відчуваєте хвилювання або просто не знаєте, як себе вести з деякими людьми. Заздалегідь складіть словесні вирази, які поряд зі «спасибі» і «будь ласка» дозволять вам підтримати розмову, не образити співрозмовника, вирівняти бесіду. Завчіть їх і використовуйте при повсякденному спілкуванні.