Як відкрити барабан пральної машини. пральна машина дріт під барабаном.

Буває, що через поломки, попадання стороннього предмета або збою програми, барабан пральної машини заклинює. В машинці з вертикальним завантаженням витягнути білизну ставати проблематично через особливості її конструкції.
Вам знадобиться
  • Хрестова викрутка, жорстка дріт, ліхтарик.
Інструкція
1
Вимкніть апарат від електричної мережі, системи каналізації і подачі води. Винесіть його в добре освітлене просторе приміщення. Поверніть на місце болти. Відкрийте кришку і уважно розгляньте конструкцію. Ви повинні побачити в барабані невеликі отвори, закриті пластмасою зсередини. Зовні зазвичай стирчать пластинки засувок.
2
Одночасно натисніть на вушка засувок так, щоб пластинки впали всередину барабана. Через що відкрилися отвори витягнете білизна з апарату. Для цього можуть знадобитися довгий пінцет або зроблені з жорсткою дроту гачки на ручці. Потім за допомогою дроту дістаньтеся до дверцят. Для зручності підсвітите собі ліхтариком. Якщо барабан встав так, що добратися до отворів не виходить, зніміть бічні стінки. Відкрутіть за допомогою хрестової викрутки задню стінку.
3
Щоб витягти сторонній предмет, покладіть машинку набік. Знайдіть в нижній частині бака товсту гумову трубку зливу і від'єднайте її. В отвір, що відкрився засуньте руку і витягніть сторонній предмет в просторі між баком і барабаном. Для зручності періодично повертайте барабан. Уважно огляньте крильчатку зливного насоса, часто дрібні речі потрапляють саме туди.
Зверніть увагу
Якщо ваша пральна машина на гарантії, одразу викликайте майстра. Самостійний розбір може стати причиною відмови сервісу в ремонті.
Корисна порада
Огляньте корпус, всі з'єднання і кріпильні елементи виробник намагається ховати. Запам'ятайте місце кожного болта, так як виробники іноді використовують кріпильні елементи різного діаметру.