Як нагріти віск. гарячий віск розплавити будинку.

Епіляція гарячим воском - досить поширена процедура. Це доступний засіб дозволяє надовго позбутися зайвого волосся на тілі без відвідування косметичного салону, в домашніх умовах. Зазвичай в'язка суміш з різними косметичними добавками продається в банках, касетах або картриджах. Щоб процес епіляції був результативним, досить прочитати інструкцію до упаковки кошти і правильно нагріти віск.
Вам знадобиться
  • - віск для епіляції;
  • - нагрівач для воску (воскоплав);
  • - мікрохвильова піч;
  • - ємності для водяній лазні;
  • - пароварка;
  • - миска;
  • - лопаточка.
Інструкція
1
Відкрийте ємність з воском і повністю видаліть з неї захисну фольгу. Встановіть відкриту тару в спеціальний нагрівач (воскоплав). Якщо ви регулярно робите епіляцію в домашніх умовах, має сенс придбати такий прилад. Зверніть увагу, що існують різні його типи - для баночок з воском, картриджів, касет. Деякі вдосконалені моделі нагрівачів універсальні, в них можна нагріти засіб незалежно від його упаковки.
2
Дійте згідно з інструкцією до експлуатації воскоплава. Сучасні прилади забезпечуються високочастотними термостатами, тому вам не знадобиться постійно відслідковувати температуру плавлення - вона буде підтримуватися автоматично.
3
Якщо спеціального пристосування для нагрівання воску у вас немає, використовуйте мікрохвильову піч. Переконайтеся, що на розкритої упаковці не залишилося залишків фольги. Час підігріву ємності буде змінюватись в залежності від кількості суміші в ємності і потужності мікрохвильовки - це приблизно від 30 до 60 секунд. Зазвичай на упаковці засобу позначається тривалість його нагрівання.
4
Підготуйте засіб для епіляції на водяній бані або в пароварці. За допомогою гарячих парів можна також розплавити твердий віск, який зазвичай продається в гранулах, дисках і брикетах. Заповніть одну каструлю водою, а в неї встановіть посуд меншого розміру. При цьому рівень рідини не повинен бути вище рівня воску.
5
Поставте каструлю на великий вогонь і стежте, щоб волога ні в якому разі не потрапила в в'язке засіб - інакше при видаленні волосся воно може обпалити вас, до того ж якість депіляції стане нижче. Посуд залишайте відкритою.
6
Після закипання води зменшіть вогонь і продовжуйте нагрівати віск. Тримайте його на плиті від 5 до 10 хвилин, залежно від кількості кошти в банку. Не давайте в'язкої рідини закипіти!
7
Тверде сировину наріжте на дрібні шматки і покладіть у миску. Її можна встановити на водяну баню або пароварку. Вже при температурі 54 градуси почнеться плавлення воску. Процес буде закінчений, коли всі частинки речовини перетворяться в однорідну масу.
8
Перевірте температуру воску, перш ніж приступите до косметичних процедур. Вона не повинна перевищувати 60 градусів, інакше ви отримаєте опіки. Ретельно вимішайте суміш, рухаючись лопаткою від центру ємності до країв. Нанесіть невелику кількість речовини на зап'ясті з внутрішньої сторони - готовий віск повинен бути гарячим, але при цьому комфортним.