Як перекинути фотографії з телефону.

Вбудована фотокамера - цілком звичайний на сьогодні атрибут мобільного телефону. Сучасні моделі телефонів дозволяють виконувати знімки пристойної якості. Для того щоб обробити фото і зберегти їх в альбом, потрібно перекинути фотографії на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • - карта пам'яті телефону;
  • - комп'ютер, оснащений вбудованим або автономним карт-рідером;
  • - USB-кабель;
  • - вбудований або окремий адаптер Bluetooth для комп'ютера.
Інструкція
1
Скористайтеся картою пам'яті телефону (Memory Card), якщо вона є у вашому телефоні. Вийміть картку з слота для карти пам'яті телефону, вставте в карт-рідер. Дочекайтеся, поки карта розпізнається як флеш-накопичувач. Після появи вікна «Автозапуск» двічі натисніть на «Відкрити для перегляду файлів».
2
Відшукайте папку, яка пов'язана з фотографіями. Виділіть файли, які треба перенести, тримаючи затиснутою клавішу Shift або Ctrl і клікаючи по фотографіях. Натисніть на один з виділених файлів правою кнопкою миші і виберіть дію «Копіювати». Вставте фото в папку на комп'ютері або на робочий стіл.
3
Використовуйте USB-кабель, щоб перекинути фотографії на комп'ютер. Підключіть мобільний апарат до ПК, дочекайтеся появи вікна «Автозапуск». Натисніть на «Відкрити папку для перегляду файлів». Відкрийте папку з важливими вас фотографіями. Виділіть і перенесіть фотографії так, як описано вище.
4
Якщо у вашому телефоні є карта пам'яті, то при підключенні апарата до ПК з'являться два вікна автоматичного запуску, одне з яких буде запускати карту пам'яті, а друге - диск телефону (тобто пам'ять безпосередньо телефону). Залежно від того, де розташовані фотографії, які треба перенести, виберіть одне віконце і клацніть по «Відкрити папку для перегляду файлів». Потім дійте за методом, описаним раніше.
5
Передайте фотографії з телефону на ПК за допомогою Bluetooth-з'єднання, якщо ваші телефон і комп'ютер підтримують технологію Bluetooth. Підключіть Bluetooth-гарнітуру до вашого комп'ютера, знайдіть в меню мобільного пристрою пункт про Bluetooth і включіть. Виберіть потрібну фотографію в телефоні, натисніть на «Функції» («Опції»), далі на «Передати» і виберіть «Через Bluetooth».
6
Для різних моделей телефонів зазначені шляху можуть відрізнятися. У списку пристроїв відшукайте ваш комп'ютер і натисніть «Передати» або «Вибрати». Після цього підтвердіть передачу фотографії на комп'ютері і виберіть папку, куди вона буде збережена. Дочекайтеся закінчення передачі.