Як купити дешевий квиток на поїзд.

Компанія «Російські залізниці» - монополіст залізничних перевезень на території Росії, тому вартість квитків на поїзд залишається досить високою і порівнянна з вартістю квитків на літак. Авіакомпанії проводять знижкові акції, під час яких ціни на квитки можуть бути менше звичайних в кілька разів, але купити дешевий квиток на поїзд по акції неможливо.
Інструкція
1
Будь пасажирський залізничний склад формується з вагонів різної категорії комфортності, продаж квитків здійснюється в спальні, купейні та плацкартні вагони. Іноді ще в склад, який буде в дорозі недовго, можуть бути включені загальні вагони, в яких на одній нижній місці можуть розміщуватися по три сидячих пасажира. Найдешевші квитки ви можете придбати в плацкартний і загальний вагон, в порівнянні із звичайним купейним вагоном їх вартість буде в два-три рази менше.
2
Крім того, ціна квитка залежить від того, на яке місце - верхнє або нижнє ви придбаєте квиток. В осінньо-зимовий період РЖД передбачило для пасажирів, які подорожують на верхніх місцях, пільгу - вони платять тільки 50% від вартості квитка на нижнє місце. Купіть квиток на верхнє місце, і поїздка в обидва кінці обійдеться вам за ціною квитка в один кінець на нижньому місці.
3
Вивчіть розклад поїздів, які слідують в потрібному вам напрямку. Якщо ви хочете, щоб квиток дістався вам недорого, купуйте його не так на фірмовий або швидкий поїзд, а на звичайний пасажирський. Час у дорозі, звичайно, збільшиться, але вартість квитка помітно зменшиться. Економія може скласти до 30%.
4
Вартість поїздки залізницею сильно залежить і від сезону. Найвищі ціни на квитки - влітку, в той час, коли багато хто відправляється у відпустки і на канікули. Якщо ви запланували поїздку взимку, то ви також зможете значно заощадити. Купити квиток за половину його номінальної вартості ви зможете, відправившись в дорогу 31 грудня, в новорічну ніч.
5
Є ще один спосіб купити дешевий квиток на поїзд - придбати його НЕ через агентство з продажу залізничних квитків, а безпосередньо на вокзалі або через інтернет на сайті РЖД. Якщо ви будете купувати його на сайті РЖД, виберіть спосіб оплати банківською картою - в цьому випадку ви зможете не платити ніяких комісій, які з вас візьмуть при оплаті через платіжні термінали готівкою.