Як почати бізнес без стартового капіталу.

Багато людей хотіли б відкрити свою справу. Комусь це вдається, хтось не вирішується. Однак зустрічаються і сміливці, які намагаються почати бізнес без стартового капіталу. Такі можливості теж є.
Інструкція
1
Насамперед проясніть базове поняття. Абсолютно без початкового капіталу обійтися не можна. Капітал може бути великим або маленьким, але він завжди буде, так як будь-яка організаційна діяльність вимагає якихось витрат. Однак деякі суми люди не вважають великими і заслуговують на увагу. Тому правильніше і чесніше використовувати вираз «без початкового капіталу» у значенні маленький капітал. І як в будь-якому суб'єктивному понятті розміри маленького капіталу кожен вільний визначити самостійно.
2
Якщо ви вирішили почати бізнес без стартового капіталу, то на першому етапі планування діяльності окресліть можливе коло підходящих проектів. Як правило, вони відрізнятимуться трьома характеристиками: • невеликий капіталоємкістю, тобто не вимагають великих вкладень; • порівняльної простотою організації; • низьким рівнем ризику та ответственності.Опісанние якості є одночасно і плюсами і мінусами невеликого бізнес а , які слід прийняти і з якими доведеться миритися з самого початку роботи. Вибираючи бізнес без стартового капіталу, краще орієнтуватися на знайомі сфери діяльності, про роботу яких ви маєте гарне уявлення, або які можете досить швидко вивчити на достатньому для організатора рівні.
3
С західних стартапів на російський грунт прийшло явище організації та ведення бізнес а, яке називається "bootstrapping". По суті, нічого особливо нового в ньому немає, і його суть в двох словах може бути виражена так: «максимальна економія». Організовуючи бізнес без стартового капіталу, економити слід на всьому, починаючи з пошуку найдешевших орендних плат або роботи вдома і закінчуючи відтягуванням розрахунків з постачальниками.
4
Також, щоб почати бізнес без стартового капіталу, ви можете скористатися державною субсидією для підприємців-початківців. Розмір її трохи менш 60 000 рублів незалежно від суб'єкта Російської Федерації (хоча в Москві є схожий міський фонд, в якому сума субсидії вище) Для ознайомлення з умовами її отримання зверніться в місцеве відділення Центру зайнятості населення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CMqaH6KEE8o