Як увійти до себе в пошту.

Щоб повноцінно користуватися електронною поштою, мало тільки завести поштовий ящик. Потрібно ще й вміти в нього заходити, що іноді викликає труднощі у малодосвідчених користувачів. Розібратися в цьому досить просто, головне - знати пароль і логін.
Вам знадобиться
  • Інтернет.
Інструкція
1
Запам'ятайте свій логін і пароль, які є головною інформацією для входу в електронну поштову скриньку. Їх ви вказували при реєстрації своєї пошти. Логін - це ім'я електронного ящика, що складається з двох назв, розділених знаком «@». Перша частина була придумана вами, друга - назва поштової системи, наприклад, yandex.ru або rambler.ru.
2
Зайдіть на головну сторінку вашої поштової системи. Її адреса зазвичай дублює другу частину вашого логіна. Якщо ваш логін xxxxx@yandex.ru, то адреса головної сторінки буде відповідно yandex.ru і так далі.
3
У лівій частині сторінки знайдіть два вільних поля, розташовані під написом «Пошта». В верхнє поле введіть першу частину свого логіна (до знака «@»), а в нижнє - пароль. Пам'ятайте, що при введенні пароля потрібно точно повторювати всі символи. Якщо він складається з малих літер, то не потрібно вводити їх заголовними, і навпаки. Це може стати однією з причин проблем при вході в поштову скриньку.
4
Натисніть на кнопку «Введення», що знаходиться під даними полями. Якщо ви хочете зберегти свій логін і пароль, щоб наступного разу потрапити в пошту автоматично, поставте галочку поруч з написом «Запам'ятати пароль» перед входом в ящик. Але пам'ятайте, що через це в вашу пошту зможе увійти будь-який користувач, працюючий за вашим комп'ютером.
5
Якщо ви забули свій пароль, не турбуйтеся. Поштові системи створені таким чином, що зможуть допомогти вам у вирішенні даної проблеми. Для цього натисніть на напис «Забули пароль», що знаходиться поряд з полем для введення пароля. Потім, слідуючи підказкам системи, введіть всю запитувану системою інформацію, поміняйте пароль, коли вам запропонують це зробити, і обов'язково запам'ятайте новий. Після цього увійдіть в поштову скриньку, ввівши логін і новий пароль описаним вище способом.