Як скласти сценарій для дня народження.

День народження - важливе святкову подію в житті людини. Тому відзначити його потрібно так, щоб свято запам'яталося і приніс радість гостям і іменинникові. А запорукою успішного проведення торжества є заздалегідь складений і ретельно продуманий сценарій.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до написання сценарію, поцікавтеся у іменинника, яким він уявляє собі свято. Можливо, він бажає тихого сімейного торжества, без зайвого шуму і уваги. Або ж його мрією є весела вечірка з піснями, танцями, конкурсами та іншими подібними розвагами.
2
Зберіть інформацію про кількість запрошених і їх віці. Дізнайтеся тематику вечора, від якої будете відштовхуватися при складанні сценарію, або придумайте її самі. Можна, наприклад, провести день народження в іспанському стилі, підібравши відповідні декорації, музику, меню, розваги і влаштувати дрес-код. Тільки такі ідеї краще все ж погоджувати з іменинником, адже він може представляти своє свято зовсім по-іншому.
3
Почніть з привітання винуватця торжества, адже гості напевно приготували теплі слова, вірші і тости на його честь. Якщо запрошених багато, має сенс робити невеликі перерви між привітаннями, розбивши гостей на невеликі групи. Таким чином, кожне побажання запам'ятається імениннику, і ніхто не втомиться від нескінченних промов.
4
Придумайте конкурси серед гостей, які розвеселять присутніх і зроблять атмосферу урочистості більш радісним і святковим. Можна, наприклад, влаштувати змагання на епітети, що характеризують іменинника, або поставити невелику сценку, роздавши гостям заздалегідь придумані ролі. А можна влаштувати конкурс на портрет винуватця торжества, який гості повинні намалювати із зав'язаними очима.
5
Обов'язково подбайте і про нагороди переможцям. Нехай це будуть невеликі, але оригінальні сувеніри. Наприклад, медалі «За кращий танець» або «Самому красномовному».
6
При написанні сценарію, намагайтеся не перевантажувати його конкурсами, залишивши час для танців і частування гостей. Так вони будуть почувати себе комфортно і розкуто.
Зверніть увагу
При складанні конкурсів необхідно враховувати вік гостей.