Як нагрівати воду у великій ємності. кип'ятильники проточні стаття.

Нагрівання великої кількості води може знадобитися в різних ситуаціях, але найчастіше він використовується для купання. В цьому випадку гріти рідина маленькими партіями важко і безглуздо, найкраще підвищувати температуру відразу у великій ємності.
Вам знадобиться
  • - кип'ятильник;
  • - ємність чорного кольору;
  • - сонячний колектор;
  • - накопичувальний або проточний електронагрівач.
Інструкція
1
Скористайтеся кип'ятильником Якщо вам потрібно нагріти воду у відносно великій ємності, наприклад, в бочці або баку, зробити це можливо за допомогою самого звичайного електричного кип'ятильника. Для цього закріпіть прилад таким чином, щоб тільки його металева частина була занурена в воду, а потім увімкніть кип'ятильник в мережу. Коли вода досягне необхідної вам температури, обережно від'єднайте та дістаньте прилад.
2
Нагрейте воду на сонці При теплій погоді і яскравому сонці вода може нагрітися до високої температури і самостійно. Правда, гріти її доведеться весь день. Зате такий примітивний варіант відмінно підходить для літнього душу. А щоб нагрівання відбувалося швидше, пофарбуйте ємність в чорний колір, який притягує сонячні промені, накрийте темним склом і поставте на саме освітлене місце.
3
Підігрійте за допомогою сонячного колектора Такий прилад являє собою з'єднані між собою колби або сприймає екран, що утворюють модуль. Кількість модулів колектора прямо пов'язане з обсягом води, що нагрівається - чим більше модулів, тим більша кількість рідини можна нагріти. А якщо в систему додати спеціальні сенсорні датчики і автоматичний клапан, можна легко підтримувати і контролювати температуру води. Сонячний колектор можна використовувати для нагріву води в різних басейнах.
4
Використовуйте накопичувальний або проточний електронагрівачі Для їх установки не потрібні величезні технічні можливості, а воду у великих ємностях вони нагрівають найкраще. Найбільш економічний варіант - накопичувальний нагрівач, ємність якого може варіюватися від 10 до 100 літрів, а проточного - обмежується 54 кубічними метрами.