Як написати диплом за тиждень.

Написання диплому є останнім кроком на шляху до здобуття вищої освіти. Хоча на роботу над ним виділяється кілька місяців, зазвичай студенти намагаються відтягнути цей момент. Проте час йде, і зовсім скоро виникає необхідність написати весь диплом всього лише за один тиждень.
Вам знадобиться
  • - література;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Налаштуйте себе на те, що вам доведеться щодня працювати над дипломом, щоб він був готовий до закінчення тижня. Поставте собі завдання на кожен із днів і в жодному разі не відступайте від плану. Тільки таким чином ви зможете виконати роботу вчасно.
2
Складіть зміст своєї випускної кваліфікаційної роботи. Воно повинно послужити вам тим самим планом, на який ви повинні орієнтуватися при написанні диплома і при плануванні часу.
3
Виділіть на написання вступу і висновку по одному дню. Ці частини є основними, тому їм варто приділити більшу кількість часу. Ви можете зайнятися ними в саму останню чергу, коли дослідження буде проведено. Так ви зможете швидше закінчити роботу. На кожну главу відведіть по 1,5-2 дня залежно від їх змістовної частини. Якщо у вашому дипломі передбачається наявність двох розділів (оглядово-теоретичної та практичної), то ви точно встигнете вкластися за один тиждень.
4
Уточніть тему і займіться пошуком літератури, на якій ви будете ґрунтуватися при написанні оглядово-теоретичної глави. Таким чином, ви зможете одночасно зібрати інформацію по актуальності вашої теми та ступеня її розробленості, а також скласти список літератури. Працюючи з джерелами, виділяйте маркером або закладками моменти, які можуть стати в нагоді вам в роботі. Навіть якщо на даний момент ця інформація не представляє великої важливості, подумайте, можливо, вона виявиться корисною при написанні наступного параграфа. Під час пошуку інформації відразу заносите її випускні дані в список літератури. Це дозволить вам заощадити час на оформленні роботи.
5
Приступіть до написання основної частини диплома. При написанні першого розділу вам знадобиться інформація, знайдена в літературі та інтернет-джерелах. Намагайтеся викладати тільки основний її зміст. Пам'ятайте, що ваша робота повинна носити більше аналітичний, ніж описовий характер. Друга глава повинна ґрунтуватися на проведених вами дослідженнях. Тут напишіть про їх результати і проаналізуйте їх.
6
Оформіть програми, необхідні для розкриття теми і демонстрації всіляких таблиць, аналізів і т.д.
Корисна порада
Починайте писати роботу з урахуванням вимог по оформленню. Вказуйте всі посилання, дотримуйтесь рекомендовані відступи і т.д. Це значно заощадить ваш час.