Як визначити тривалість.

Тривалість - протяжність ноти, інтервалу або акорду в часі. Комбінація різних тривалостей створює ритм мелодії. Визначити тривалість дозволяє форма накреслення ноти.
Інструкція
1
Найбільша з нині використовуваних тривалостей - Бревіс. Позначається як кругла незарісованная нота без штилю, оточена з двох сторін подвійними вертикальними рисками. Вважається 1 ... 8.
2
Ціла нота пишеться аналогічно, але без рисочок. Вважається 1 ... 4.
3
Половинне нота не має коротких рисочок, замість них з'являється одна велика - штиль. Вважається 1 ... 2.
4
Четвертна нота має штиль і зафарбована. Вважається 1.
5
Восьма нота забезпечена і «ребром». Групи з двох і більше восьмих пишуться під одним ребром. На один рахунок припадає дві восьмих.
6
Шістнадцята нота має подвійне ребро. Становить одну четверту рахунки.
7
Вдвічі коротше шістнадцятої тридцять другий, ще менше - шістдесят четверта. Вважаються, відповідно, по вісім і по шістнадцять штук на рахунок.
8
Паузи також мають тривалість. Поширені цілі, половинні, четвертні, восьмі, шістнадцяті паузи. Їх накреслення вказано на ілюстрації.
9
Точка праворуч від ноти або паузи означає, що тривалість збільшується на половину себе. Приміром, чверть ставати чвертю і однієї восьмої, половина - половиною і чвертю.
Протяжність Росії з півночі на південь складає приблизно 4000 км, із заходу на схід - більше 10 000, це можна прочитати в будь-якому підручнику. Однак можна обчислити відстань самостійно і отримати більш точні дані. Але для початку слід освіжити в пам'яті шкільні уроки географії.
Вам знадобиться
  • - географічна карта;
  • - лінійка.
Інструкція
1
Для того щоб визначити протяжність Росії, необхідно для початку знати її крайні географічні точки. На півночі Росія має дві крайніх точки: континентальну і острівну. Перша знаходиться на мисі Челюскін на півострові Таймир, друга - на мисі Флігель на острові Рудольфа в архіпелазі Франца-Йосипа. Найпівденніша точка розташована на південний захід від гори Бардюзю, на кордоні з Азербайджаном. Східних крайніх точок теж дві: острівна - на острові Ратманова в складі островів Діомида в Беринговому протоці, континентальна - на мисі Дежньова. Ну, а сама крайня західна точка Росії знаходиться на кордоні Калінінградській області та Польщі - це Балтійська коса.
2
Протяжність території країни із заходу на схід чи з півночі на південь можна визначити за масштабом або ж за допомогою градусної сітки, наявної на кожній карті або глобусі. Якщо ви хочете визначити відстань за масштабом, візьміть лінійку, виміряйте в сантиметрах відстань від однієї крайньої точки до іншої і помножте число, що вийшло на масштаб - ви отримаєте результат в кілометрах.
3
Обчислити відстань за допомогою градусної сітки дещо складніше. Для визначення протяжності країни з півночі на південь, з'ясуйте широти крайніх північної та південної точок, визначте різницю в градусах і помножте отримане число на 111,1 км (градус кожного меридіана дорівнює 111,1 км). Для визначення довжини території з заходу на схід, вам потрібно знати довготу крайньої західної і крайньої східної точок. Пам'ятайте, що обидві крайні східні точки мають західну довготу.
4
Вирахуйте відстань між крайніми точками в градусах. Обчисліть різницю і помножте на необхідний показник паралелі. На паралелі 40 градусів північної широти (далі - с.ш.) 1 градус дорівнює 85,4 км; на 50 градусів пн.ш. 1 градус дорівнює 71,7 км; на 60 градусів пн.ш. 1 градус дорівнює 55,8 км; на 70 градусів пн.ш. 1 градус дорівнює 38,2 км.