Як включити телефон i900.

Ряд моделей телефонів Samsung i900 - це поєднання сучасного дизайну і великий функціональності. Однак щоб почати користуватися телефоном, його треба для початку включити.
Інструкція
1
Ви купили дорогий і стильний мобільний телефон. Вас можна привітати. Якщо вам включили його в салоні, логічно припустити, що не створили з цього секрет і показали, де у телефону знаходиться кнопка включення. До тих пір, поки телефон повністю не розрядиться, його можна використовувати. На верхній грані мобільного пристрою знаходиться кнопка з індикатором зарядки. Якщо ви міняєте SIM-карту - вам доведеться вимкнути телефон, натиснувши на цю кнопку. Потім відкрийте задню кришку, вийміть батарею, змініть СІМ-карту, поверніть батарею на місце, закрийте задню панель. Включати телефон потрібно так само, як і вимикати - натиснувши на кнопку.
2
Коли ви поставите телефон на зарядку, на кнопці включення загориться індикатор. Якщо у нього червоне свічення, значить, телефон заряджається, якщо колір зелений - пристрій заряджена. Пам'ятайте, що літій-іонні акумулятори (сьогодні частіше зустрічаються) можна заряджати трохи довше звичайного на пару годин. Коли індикатор показує накопичення, це означає, що набрано близько вісімдесяти відсотків заряду, що залишилися накопичуються протягом додаткового часу. Нікель-метал гідридні рекомендовано заряджати за умови повної розрядки.
3
До будь-якого технічного продукту повинна поставлятися інструкція користувача, де описані основні моменти при експлуатації. Якщо телефон часто самостійно відключається, це може бути викликане технічною несправністю як самої батареї, так і мобільного пристрою. Може бути випадок, коду після відключення апарат просто не включається. Що потрібно зробити, щоб виявити причину несправності вказано в інструкції, так само як адреси і телефони служби підтримки.