Як іммігрувати до Швейцарії.

Швейцарія вважається однією з найперспективніших країн Європи з точки зору імміграції. Фінансове благополуччя, незалежність і безпеку цієї держави приваблює чимало охочих стати швейцарцями. Однак, згідно імміграційній політиці країни, отримати посвідку на проживання, а в подальшому - громадянство Швейцарії, можуть далеко не всі.
Інструкція
1
Визначтеся, який саме вид імміграції (в'їзду в країну на тимчасове або постійне місце проживання) вас цікавить. Для громадян Росії, згідно швейцарським імміграційним законам, можливі отримання виду на проживання за робочою візою, покупка або реєстрація бізнесу, створення податкової угоди з кантональних владою. Громадяни старше 55 років, що володіють капіталом не менше одного мільйона швейцарських франків (що складає близько 33 мільйонів рублів), можуть отримати посвідку на проживання без дозволу на роботу.
2
Зверніться до роботодавця - громадянину Швейцарії та представнику швейцарської компанії, якщо хочете іммігрувати в країну за трудовим договором. Робоча віза і вид на проживання оформляються за рахунок роботодавця. Зверніться особисто в Посольство Швейцарії в Москві або в Генеральне консульство Швейцарії в Санкт-Петербурзі з пакетом документів на візу. Необхідно мати закордонний паспорт і дві його копії, трудовий договір (оригінал і копії), чотири фотографії шенгенського зразка і заява на отримання візи D, заповнене на анкетному листі на одному з європейських мов: німецькою, французькою, англійською або італійською.
3
Подайте до Посольства Швейцарії документи на візу для тривалого проживання/возз'єднання сім'ї, якщо ваш чоловік (дружина) збирається на іммігрувати за трудовим договором або вже знаходиться в Швейцарії як офіційний найманий робітник. Врахуйте, що отримати цю візу можуть лише близькі родичі: подружжя та неповнолітні діти. Для оформлення візи такого типу (без права на роботу) в комплект до стандартних документів будуть потрібні оригінал та копія свідоцтва про шлюб або про народження.
4
Відкрийте в Швейцарії компанію або придбайте готовий бізнес і подайте прохання про вигляді на проживання з подальшим отриманням громадянства (не раніше ніж через 12 років). Майте на увазі, що претендент на імміграцію в цьому випадку повинен бути старше 18 років і не мати судимостей, а також проводити в Швейцарії не менше 181 дні в році. Пасивні інвестиції, тобто ведення бізнесу на території країни, будуть обкладатися щорічним податком, розмір якого може скласти до півтора мільйонів швейцарських франків.
5
Укладіть податкову угоду зі швейцарською владою, тобто зробіть одноразова перерахування в казну країни у розмірі мільйона швейцарських франків. У цьому випадку, після розгляду прохання про вигляді на проживання, можлива імміграція вас як активного інвестора. Однак, крім грошових вливань в економіку Швейцарії, для отримання ВНЖ, а згодом і громадянства, потрібно мати швейцарську нерухомість.