Як відбілити зуби у дитини.

Відбілювання зубів - одна з багатьох послуг, що надаються в стоматологічних клініках. Сьогодні це роблять швидко, акуратно і за цілком прийнятними цінами. Якщо ви хочете відбілити зуби своїй дитині, не поспішайте, адже це питання делікатне. Спочатку дізнайтеся про цю процедуру більше інформації.
Інструкція
1
Відбілювання в широкому сенсі - це використання одного з методів зміни в бік освітлення пігментації зубної емалі. Варто відразу зазначити, що в стоматологічних клініках ви зможете записати на процедуру відбілювання як мінімум повнолітнього дитини, тобто того, кому виповнилося 18 років. Для дівчаток мінімальний віковий поріг становить 16 років. Справа в тому, що зубна порожнина у дітей та підлітків більше, ніж у дорослих. А це додатковий ризик перегріву пульпи при впливі препаратів, призначених для дорослих.
2
Визначте причину потемніння емалі у вашої дитини. Часто воно викликається особливостями внутрішньоутробного розвитку. Приміром, якщо жінка під час вагітності вживала антибіотики тетрациклінового ряду, на зубах її дитини з чималою часткою ймовірності з'являться жовті смужки. В такому випадку відбілювати зуби не тільки неефективно, але ще й протипоказано, тому що вроджена пігментація зубів носить глибокий характер.
3
Ще однією частою причиною потемніння зубів є флюороз. Це таке захворювання, яке викликається надмірним споживанням фтору. Іноді зміна пігментації корінних зубів зв'язується з невірно обраною тактикою лікування зубів молочних.
4
Виходячи з вищесказаного, поспішних кроків краще не вживати. Не варто ризикувати здоров'ям дитини. Краще дочекайтеся, поки він не доросте до повноліття. Тоді стоматолог підбере потрібний спосіб, наприклад, порекомендує використовувати спеціальні накладки, які замаскують неестетичний колір емалі зубів.
5
Хоча є ще один спосіб відбілити зуби у дитини, не чекаючи його повноліття. Це ультразвукова чистка. Завдяки цій процедурі, яка є абсолютно безпечною навіть для дітей, можна добитися видалення будь-яких органічних залишків пиши і навіть зубного каменю. Внаслідок цього зубна емаль може осветлиться, хоч і небагато.