Як поводитися з дитиною, якщо він тебе не знає.

Приходячи в гості до друзів і знайомих, ви спілкуєтеся і з їхніми дітьми. Часто дорослі люди, у яких немає своїх малюків, втрачаються від того величезної кількості дитячих запитань і незвичайних прохань. Ігнорувати інтерес дітей не можна, тому потрібно заздалегідь підготуватися до спілкування з ними, адже ваша допомога може знадобитися і сусідському дитині у дворі.
Інструкція
1
Все - і дорослі, і діти гідні поваги і щирого до себе ставлення. Ви, звичайно, не повинні весь вечір в гостях провести за грою в Лего з чужою дитиною, але ввічливо представитися маленькій людині і відповісти на пару запитань ви цілком в змозі.
2
Не потрібно «сюсюкати» і перекручувати свою промову, наслідуючи дитячому лепету. Дитина повинна чути грамотно побудовані фрази і літературні слова, щоб навчитися говорити правильно. Виключіть ненормативну лексику і сленгові вирази.
3
Зазвичай дівчатка тягнуться до ефектним зовні жінкам, а хлопчики прагнуть до спілкування з веселими хлопцями. При знайомстві з чужою дитиною не допускайте панібратства, він повинен поважати дорослих. Тому намагайтеся вчити малюка тільки гарному, в цьому вам допоможуть розвиваючі ігри, які напевно є в домі у знайомих.
4
Чи не нав'язуйте батькам дитини своїх методів виховання. Якщо ви дозволите малюкові з'їсти тайком зайву цукерку, тим самим підірвете авторитет його мами, яка забороняла своєму чаду об'їдатися солодким, і нашкодите його здоров'ю. Строго дотримуйте правила, встановлені в будинку, куди ви прийшли в гості. Якщо вам здається, що дітей виховують неправильно, подаруйте батькам книгу, написану авторитетним автором-педагогом.
5
Дитина може поводитися агресивно - стріляти кульками з пістолета, відбирати сумочку, смикати за волосся. В цьому випадку не потрібно кричати і лаятися, посадіть дитину поряд з собою і, дивлячись йому в очі, спокійно скажіть, що вам було боляче і неприємно. Уточніть, що так поводяться вороги, а нікому не хочеться купувати їх, краще залишитися друзями.
6
Часто незнайомі діти, якщо ви з ними спілкуєтеся із задоволенням і відповідаєте на каверзні питання, можуть довірити вам свій секрет. Чи не видавайте необразливі таємниці батькам. Якщо ж суть «секрету» в таємному палінні або в прогулах шкільних занять, постарайтеся переконати дитину не робити цього більше. Розкажіть про свої випадки з життя, коли такі пустощі серйозно шкодили вам.
7
При наступній зустрічі дізнайтеся, як йдуть справи у дитини. Попередьте про те, що поки це залишається вашою таємницею, але якщо прогресу не буде, вам потрібно буде просити допомоги у його батьків. Діти не просто так радяться з дорослими, вони таким чином просять вашої допомоги. Зумійте її надати своєчасно і дбайливо по відношенню до малюка.
8
Діліться з хлопцями у дворі своїми вміннями, майстерністю і знаннями. Якщо ви організуєте дітей та зробите кілька красивих годівниць для птахів, розіб'єте газон, це всім піде на користь.