Як на сайті прибрати пошук.

Адміністратор сайту в будь-який час може змінити дизайн сторінок. Наприклад, щоб додати або прибрати вікно «Пошук» на сайті, реалізованому за системою ucoz, необхідно скористатися наявними інструментами.
Інструкція
1
Для того щоб управляти блоками на сторінках, не завжди потрібно входити в панель управління. Зайдіть на свій сайт і авторизуйтесь під логіном, наділеним правами адміністратора. З'явиться міні-панель управління сайтом. В меню «Конструктор» виберіть команду «Включити конструктор». Зачекайте, поки вид сторінки зміниться.
2
Знайдіть серед інших блок «Пошук» та просто натисніть на кнопку «Видалити» (вона виглядає, як хрестик). Вікно пошуку зникне зі сторінки. В меню «Конструктор» виберіть команду «Зберегти зміни». Якщо ви автоматично не перейде в режим звичайного перегляду, в тому ж меню «Конструктор» клацніть по пункту "Відключити конструктор».
3
Якщо в майбутньому вам буде потрібно повернути блок «Пошук» на сайт, знову увійдіть до режиму конструктора. В однойменному меню виберіть команду «Додати блок». Спочатку він не має назви. Перетягніть його в те місце, в якому має бути розташоване вікно пошуковика, утримуючи ліву кнопку миші. Коли блок виявиться на потрібному місці, відпустіть кнопку миші. З'являться додаткові кнопки управління.
4
Натисніть на кнопку «Змінити» у вигляді шестерінки, - відкриється нове діалогове вікно «Керування вмістом блоку». Клацніть по значку «Елементи сайту» (Site elements). На вкладці «Вміст» клікніть лівою кнопкою миші по іконці «Пошук по сайту». На вкладці HTML автоматично пропишеться оператор $ SEARCH_FORM $.
5
Дайте нове ім'я щойно створеному блоку (Find, «Пошук», «Знайти» і так далі). Для цього підведіть курсор до напису «Новий блок" і клацніть по ній двічі лівою кнопкою миші. Коли поле стане доступно для редагування, введіть потрібну назву. Щоб вийти з даного режиму, клацніть будь-де сторінки за межами редагованого поля. Не забудьте зберегти внесені зміни, вибравши в меню «Конструктор» відповідну команду.