Як увійти на сайт адміном.

Адміністратор - це, по суті, найголовніша людина на сайті. Все, від створення тим до вставки плагінів і нових сторінок, знаходиться під контролем цієї людини. Якщо ви хочете щось змінювати на сайті, вам потрібно зайти на сайт з правами адміністратора.
Інструкція
1
Для початку вам треба зробити визначення адреси адміністраторського інтерфейсу. Для цього потрібно ввести значення admin відразу після адреси вибраного сайту. Наприклад, hhtp://address.rf/admin.
2
У полях «Ім'я» і «Пароль» повинні бути введені ім'я та пароль потрібного сайту. Ці дані повинен надати системний адміністратор інтернет-провайдера, що забезпечує хостинг сайту, і змінити - адміністратор, з міркувань безпеки.
3
Далі вам потрібно вивчити будову інтерфейсу головною адміністраторській сторінки сайту: шапки, яка знаходиться у верхній частині сторінки, деревовидного каталогу пошуку, розташованого у правій частині вікна і в лівій частині області управління.
4
Щоб ознайомитися з даними заповнення сайту, виберіть мову інтерфейсу, потім у верхній області управління зліва виявіть повну адресу сайту.
5
Можливо, вам потрібно зайти адміністратором на сайт, що знаходиться на безкоштовному хостингу, наприклад, «Яндекс. Народ ». Щоб створювати свої веб-сторінки на «Яндексі», на цьому ресурсі необхідно мати власний аккаунт. А значить, логін і пароль доступу ви можете отримати тільки безпосередньо від людини, що має цей аккаунт. Змінити або отримати пароль може теж тільки власник облікового запису, тому що всі дані прив'язані до його особистої електронної пошти. Домогтися дозволу можна у власника сайту, зв'язавшись особисто з ним, використовуючи розділ «Контакти». Поясніть ступінь своєї зацікавленості і необхідність вашого втручання в редагування сайту. Якщо ви переконаєте його, можливо, отримаєте шанс справити, так би мовити, конструктивне втручання.
6
Існують різні програми для злому сайтів. І справа в тому, що використовувати їх можуть професіонали своєї справи. Якщо такі програми доступні для скачування, швидше за все, це просто потенційно небезпечне програмне забезпечення, що містить шкідливий код або вірус.