Як на HTC відключити погоду.

Власникам смартфона HTC доступна послуга «Погода». Це віджет, в якому можна налаштувати своє місце розташування (країну, область, місто) та цілодобово бути в курсі, яка погода за вікном.
Інструкція
1
Якщо з якоїсь причини ви захочете відключити віджет, зверніться до налаштувань телефону. До речі, найпоширенішою причиною відмови від прогнозу погоди на HTC є те, що через неї на смартфоні швидко розряджається батарея. Отже, відкрийте меню "Налаштування". В розділі зі списком всіх підключених віджетів виберіть той, який ви хочете відключити. Крім того, не забудьте скасувати оновлення у фоновому режимі. Як тільки ви виконаєте необхідні дії, погода більше не буде відображатися на дисплеї телефону.
2
Зверніть увагу, послугу «Погода» також пропонують деякі оператори мобільного зв'язку. Її підключення і відключення є на будь-якому телефоні, в тому числі і на HTC. Якщо ви є абонентом МТС, для відмови від послуги зателефонуйте 0890. Другий спосіб відключення прогнозу погоди - відправка USSD-команди * 111 * 4751 # або SMS-повідомлення на номер 4147. У тексті вкажіть цифру 2.
3
Для деактивації послуги в «Білайні» скористайтеся системою управління uslugi.beeline.ru. Авторизуйтесь там, і ви зможете не тільки керувати всіма підключеними на вашому номері послугами, а й замовити деталізацію рахунку, поміняти тарифний план. Для цього отримаєте у оператора пароль, відправивши USSD-запит * 110 * 9 #. В поле «Логін» введіть номер телефону в десятизначним форматі.
4
Ті абоненти, які користуються послугами зв'язку «Мегафон», можуть відключити послугу «Погода» завдяки відправці SMS на короткий номер 5151. Текст обов'язково повинен містити фразу stop pp або «стоп пп» (в даному випадку неважливо, набирати її на латиниці або кирилиці). До речі, вам доступний і сервіс під назвою «Мобільні підписки». Він знаходиться на сайті podpiski.megafon.ru.
Зверніть увагу
Відключення даної послуги у будь-якого оператора зв'язку є повністю безкоштовним.