Як визначити несправність двигуна.

Далеко не кожен автолюбитель може самостійно визначити несправності автомобільного двигуна і самостійно діагностувати, що ж з ним трапилося. Однак будь-який власник машини повинен володіти хоча б мінімальними знаннями з цього питання, щоб знати причину поломки двигуна.
Інструкція
1
Настала зима, і двигун став заводитися через раз або перестав функціонувати взагалі? Швидше за все, справа в тому, що порушена робота системи, яка відповідає за попередній підігрів, або ж ви самі винні в тому, що невірно її експлуатуєте. Або ж причиною тому стала парафінізация палива. Так називають його затвердіння через холод - саме з цієї причини двигун не може нормально працювати. Перевірте також справність механізму холодного пуску.
2
Робота двигуна взагалі не залежить від температурних умов і погоди - збої в його роботі бувають і під час спеки, і в період заморозків? Значить, порушена необхідна швидкість обертання стартера автомобіля. Якщо справа не в ньому, можлива недостатня компресія (це гранично допустиме силовий тиск в камері згоряння, головною метою якого є стиснення повітря і, як наслідок, підвищення тиску). Звичайно ж, незалежно від зовнішніх умов, машина не заведеться при відсутності палива в паливному баку. Неякісне паливо (воно забруднене або в ньому повітря) - теж істотна причина для несправності автомобільного двигуна. Причиною може стати і виникнення зайвого опору в системі, що відповідає за подачу палива.
3
Двигун заводиться стабільно, але з великими труднощами? Може бути, порушена процедура запуску роботи мотора або відбулася поломка стартера, акумуляторної батареї. Перевірте правильність регулювання зазорів клапана, а також пружин (можливо, вони не надто туго затягнуті або зламалися), а також справність автомобільних форсунок. Чистота встановлених на автомобілі фільтрів для повітря також може впливати на роботу двигуна. Зовнішня витік палива або протікання його в піддон автомашини - теж часті причини появи несправностей в двигуні.